Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sürgős! Nyúl kérdés. (kérdőjel...

Sürgős! Nyúl kérdés. (kérdőjel muszáj)?

Figyelt kérdés

Oroszlánfejü törpenyulat vegyünk vagy holland törpenyulat?

Melyik éri meg jobban?



2012. szept. 1. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

"éri meg jobban"?

Milyen szempontból?

2012. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy melyik éri meg jobban? Miért, mit akarsz vele kezdeni? Így nem tudok válaszolni, mert nem értem, mire vagy kíváncsi. Na, és ezen mi olyan sürgős? Ma este el kell döntened, hogy a boltban melyiket vedd meg az esti bevásárlás során??
2012. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy hogy melyik éri meg jobban?Szaporítani?
2012. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hobbiállatnak teljesen mindegy, amelyik szimpatikus! Ha tenyészteni akarnál, akkor az nem lenne sürgős...
2012. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 alizka0827 ***** válasza:

Nem értem,mi olyan sürgős ezen??!

Az ilyet nem szabad elkapkodni,hisz az állatok nem használati tárgyak,hogy most csak gyorsan veszel egy nyuszit..

Ha tenyészteni akarod,az nem sürgős,mert nem hiszem,hogy este 9 kor akarnál nyulat venni..

Ha pedig csak hobbiállatnak tartanád,az is ráér szerintem,és teljesen mindegy,kb egy árban vannak,és mindegyik aranyos,ugyan úgy kell tartani őket.

Üdv.

2012. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem oroszlánfejűm van, szerintem azok szebbek, de te tudod.
2012. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 2. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!