Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SoS. A tengerimalacomnak a...

SoS. A tengerimalacomnak a száján sebek vannak?

Figyelt kérdés
Már raktam fel kérdést avalhogy hogy lehet 2 tengericot összeszoktatni. Elsönek az ölemben probáltam öket egybeereszteni, ottt még elég jol elvoltak. Pár nappal késöbb egyberaktam öket ,egyszer egybe is kaptak de nem történt semmi harapás vagy valami.Utánna majd már csak kattogtatták a fogukat,de már egész jol elvoltak. A régi tengerimalacom akart a fönök lenni ezért van hogy néha kergeti az ujjoncot.Tegnap észre vettem,hogy sebhelyes a dominánsabb ( a régi) tengerimalacom szája, probáltam rakni rá livanort. *A szájszéle ketté van hasadva. Mit csináljak még vele?
2012. szept. 2. 09:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem eszik rendesen a fájdalomtól, vagy elkezd dagadni a környéke, akkor kell állatorvos, pipettás hozzáetetés, fájdalom csillapító, antibiotikum. Azaz egy rágcsálós doki, aki tudja mit szabad nekik adni.


Ha eszik, nem dagad, akkor 3 napon belül elfelejtitek. Az állatorvosunk szerint, ezek "játszótéri balesetek". Azaz nem akarják egymást komolyan bántani, csak rosszul sikerült egy baráti pofon.

2012. szept. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!