Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöknek tényleg állatkí...

A hörcsögöknek tényleg állatkínzás a hörcsöggömb?

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem figyelsz rá, vagy nem veszed észre, hogy ki akarna jönni belőle, akkor igen.
2012. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem nem!


Az én hörcsöömnek is van, minden nap, kiveszebem szaladgálni bele.De egyszerre 15 percnél nem tovább!

Ezt is meg tudod venni szolnokon a plázával szembeni kereskedésben ( [link] ).Én 1200 forintért vettem.

2012. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Pont Szolnokon lakok! :)
2012. szept. 2. 16:14
 4/12 A kérdező kommentje:

és egy aranyhörinek elég a 18 cm-es gömb?

ilyen: [link]

2012. szept. 2. 16:15
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Mert szerintetek ő így szeretne élni? Ez volna az élet tere? Én szeretnék madarat, halat, de nekik nem ez az életük. És akkor mi is az állat kínzás? Tudom mindent meg lehet magyarázni.
2012. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én csak 10 prcig hagynám benne és nem is tenném bele minden nap!
2012. szept. 2. 16:24
 7/12 A kérdező kommentje:

ilyen ketrecet veszek neki:

[link]

2012. szept. 2. 16:25
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
nem jó se a ketrec se a gömb!
2012. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy szolnoki vagy, ebben a kérdésben is én válaszoltam neked : http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__3389963-m.. (Én is szolnoki vagyok).


Én ezt vettem meg, csak zöld színben. Én törpehörcsögnek vettem, de aranyhörinek inkább 23 centiset vettem volna.Az a legjobb ha átlátszó,jobban kilát belőle.


14/F

2012. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte én is akartam, venni gömböt, de nem vettem, mert sokan mondták, hogy nem jó. Azért nem merném beletenni a hörit, mert ha nagyon felgyorsul, nem tudja irányítani és nekiütődik mindennek. Így megütheti magát (belső vérzés, stb.), ráadásul semmivel nem tud kapcsolatot teremteni. Sem megszagolni, se megfogni. A színe miatt nem is lát ki belőle, csak azért fut, mert ki akar jönni. Vannak rajta szellőző lyukak, amin kifolyik a pisi-kaki... Szőnyegen nem előnyös... És sokkal jobb kapcsolatot alakíthatsz ki a hörivel, ha nem csak egy műanyagban rakod a földre, hanem a kezeden másztatod, esetleg terpeszbe ülsz a fallal és oda berakod. Így veled játszik, és kötődni fog hozzád.
2012. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!