Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megfelelő ez a hörcsögeledel?

Megfelelő ez a hörcsögeledel?

Figyelt kérdés

Eddig más magvakkal etettem a törpehörcsögömet, de most csak ez a fajta volt a boltban. Panzi. Törpehörcsögöknek 10-15 dkg/napot ír egyébként.

Jó ez neki vagy inkább vegyek mást?


[link]


2012. szept. 4. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz, de szerintem nem a legjobb.

Vegyél neki Versele Laga magkeveréket, az a legjobb.

Az én aranyhörcsögeim is szinte mindig ilyet esznek és gyönyörűek, egészségesek!!

2012. szept. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is Versele - Lagával etettem a patkányaim, meg voltam vele elégedve, jó áron jutsz hozzá minőségi táphoz. A patik is imádták :) Habár azt vettem észre, hogy a pellesített tápjukat nagyon hamar megunták, de a magkeverék örök sláger volt, ajánlom :)
2012. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket! Akkor kipróbálom a Versele Lagát. :)
2012. szept. 4. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is Versele-lagát ajánlom, persze ha nincs a boltban más akkor jó a Panzi is. Különösebb gond azzal sincs.
2012. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyet vettem a dzsungijaimnak. Csak egy baj volt vele: mikor kinyitottam, kiröpült belőle egy csomó molylepke. Most pedig tele van molylepke kukacokkal. Ez különösebben csak azért nem rossz, mert legalább el vannak látva a hörik fehérjével is. Persze ezeket külön csipesszel szoktam nekik odaadni, meg külön szedek ki nekik olyan magot, ami nem kukacos.
2012. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hörcsögöknek még jó a Panzi, azt az állatot ismerik, tudnak neki tápot gyártani. Degunak, csincsillának viszont egy darab kaki. A Versele-Laga ezzel ellentétben minőségi eledel minden állatnak, tényleg azokra az állatokra van optimalizálva, amit a csomagolásra írnak! Igaz drága, de prémium eledelről van szó.
2012. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti:

Nekem nem volt "problémám" ezzel a Panzival. Úgy értem, nem repült ki belőle semmi, meg ilyesmi. Egyszerűen csak nem igazán tudtam hova tenni, mert még sosem vettem ilyet.


Utolsó:

Köszi neked is. Mindenképpen veszek neki még a héten. :)


Más: Most látom, hogy a kérdésben véletlenül dkg írtam, pedig az gramm akart lenni. :)))

2012. szept. 4. 22:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!