Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A lány patik miért kelendőbbek...

A lány patik miért kelendőbbek, mint a fiúk?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az a pati?
2012. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pati-patkány és nem tudom:D
2012. szept. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Lányon a pattanás lehet szexis is.
2012. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki ezt a szót használja egy állatra, azon nyomban fejbelőném:D Patkááááány az! Amúgy gondolom azért kelendőbbek, mert azt hiszik sokan, hogy barátságosabbak, kedvesebbek, kezesebbek.
2012. szept. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Talán mert a lány kisebb és nincs óriási zacsi a lábai közt:D Én ezért választottam lányokat. Persze különösebb bajom a fiúkákkal sincs, csak hát na... a mi házunkban csak nőnemű lények laknak xD
2012. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem két fiúm volt... szerintem a srácok nyugodtabbak, lustábbak, jobban lehet őket dögönyözni, úgyhogy nem értem miért a lányokat keresik jobban :)
2012. szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan a "csajok aranyosabbak" felkiáltással választanak lány patikat (lehet fejbe lőni). Sokan hiszik azt, hogy a fiúk agresszívabbak, mint a lányok, illetve sokaknak a herék sem szép látvány. Pedig a fiúk nem rosszabbak, mint a csajok, mindkét nemhez volt szerencsém, imádtam a lányokat is, fiúkat is :D
2012. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nemtudom. Lehet azer mert egszoktak h ragcsalokal altalaba a fiuk haraposak meg agresszivebbek.. Nekem is ket fium van, szerintem jobbak mint a csajok,nagyobbak, lustabbak, es imadjak a simogaast, maszirozast.. Hameg zavar a zacsi, akkor ellehet vinni orvoshoz es egy parezer forintert cserebe orvosolja a problemat :D engem nem zavar, szerintem a sracok sokkal jobbak :)
2012. szept. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!