Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most mi lesz? Ugye nem lesz baja?

Most mi lesz? Ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés

A tengerimalacom beleharapott egy fülhallgató zsinórjába, nem ette meg, meg semmi, csak beleharapott. Ettől lesz valami baja? De nem biztos, hogy beleharapott, lehet csak a székemmel gurultam rá a zsinórra, és attól van a fülhallgató zsinórján sérülés.

Kérlek, segíts!



2012. szept. 7. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőseimnek egy csomószor szétrágott már többféle házi rágcsálójuk mindenféle kábelt. Semmi bajuk nem lett eddig tőle.
2012. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az összes rágcsáló vadászik a fülhallgató bogyójára, leharapja, és viszi... Eddig a fülhallgatókon kívül mindenki túlélte. De vigyázz, mert mostantól a 220 voltos kábelt is meg fogja kóstolni, ha hozzáfér, az pedig csúnyább történet.
2012. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem lett a malackádnak semmi baja;)max a zsinórnak.de azért legközelebb figyelj ilyen dolgokra.szertnek rágni.vegyél neki fogkoptatót szerintem nagyon élvezné
2012. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam a fogkoptató nem fogy sehova. Nem foglalkoznak vele. Inkább rakj be neki egy-két nagyobb száraz faágat. Azt imádják az enyéim is!
2012. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát a fülhallgatónak annyi baja lett, hogy az egyik oldalon nem hallatszik rajta semmi, a másikon meg tisztán. De elsődleges probléma az a tengerimalac, nehogy valami baj legyen.

Azért remélem nem lesz semmi.

Köszönöm! :)

2012. szept. 7. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!