Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungáriai törpehörcsögnek...

Sdan kérdése:

A dzsungáriai törpehörcsögnek azt a szénát naponta cserélni kell?

Figyelt kérdés
ha az már kezd száradni, akkor ki kell venni?

2012. szept. 7. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A dzsungik alá én még az életben soha nem raktam szénát. Pedig már 6 éve vannak. Azt olvastam mindenhol, hogy az nyusziknak és malacoknak kell. Nálam jó a forgács, ezt havonta cserélem, mert hatalmas a helyük. Szerintem nem kell alájuk széna, nálam nem is eszik meg.
2012. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint enni vagy alomnak akarod? Alomnak cseréld le azonnal, és tegyél be forgácsot, pelletet, kukoricacsutka almot. Ha ennivaló, akkor hagyd bent nyugodtan, a széna lényege, hogy szárított fű. Nem baj, ha száraz.
2012. szept. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Én is forgácsot szoktam tenni alá alomként. Széna a házában van és néha eszegeti és belefúrja magát.:) Naponta a pisilősarkot kell, hetente meg az egészet ki kell takarítani. :)
2012. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne szénát tegyél alá. Forgácsot. Betudja magát ásni abba és akkor érzi nagyon jól magát :) Azt hetente 2X ajánlatos cserélni :)
2012. okt. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
préselt forgácsot szoktam használni alomnak, és csak egy kb egy maréknyi szénát :)
2012. okt. 13. 11:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagy szemű legyen a forgács, mert a préselt egyik ismerősömnél belement a höri szemébe és begyulladt tőle! És én 3 hetente szoktam cserélni alatta. Ez attól függ, mekkora helyen van.
2012. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!