Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac alá lehet...

A tengerimalac alá lehet rakni pokrócot?

Figyelt kérdés

2012. szept. 9. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem való pokróc alá.

Forgács, széna, való alomnak.

2012. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pokrócot nem, de fürdőszobaszőnyeget, ami teljesen úgy néz ki, mint egy pokróc, azt igen. Az a lényege, hogy szórsz a ketrec aljára almot, és ráteszed a fürdőszobaszőnyeget. Az átereszti a nedveket, így az alomba megy a pisi. A szőnyegről meg könnyű leseperni a kakit, és nem is szórják ki az almot, nem beszélve arról, hogy nem poros, nem szálkás.
2012. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a fürdőszoba szőnyeg már talán az első nap után illatozni fog. Igaz, átereszti a vizeletet, de azért marad rajta némi kicsiny mennyiség. Vagy azt a szőnyeget is kimossa a tulaj két-három naponta? Akkor inkább az illatos forgács.
2012. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Nem mosni, hanem kidobni szokták. Én ugyan nem használom, de láttam már élőben, és nem volt büdös. Viszont hetente le kell cserélni újra.
2012. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, de szerintem nem érdemes. Ha lepisili, nem győzöd mosni, vagy szagolhatod!

Mikor azt javasolják sok helyen, hogy fürdőszobaszőnyeget tegyél, akkor pont nem a pokrócszerű, vagy rongyszerű szőnyegre gondolnak, hanem arra, amit pl. Mutumalac blogjában láthatsz:

[link]


Ezt a fürdőszobaszőnyeget 65 cm széles tekercsekben árulják, sok színben és mintával, sok helyen kimérős, méterre lehet venni (vehetsz például 87 cm hosszút is).

2012. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem egyszerű pokrócot hanem hanem flece anyagot, ez olyan, mint a pléd, de átereszti a pisit,szóval nem beszívja és nem tocsog rajta a malac, lehet venni egész olcsón, amúgy pont itt olvastam, mielőtt kérdezel érdemes megnézni hogy előtted kérdezték e, és elolvasni a válaszokat.
2012. szept. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!