Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek jól tartom a hörim?

Szerintetek jól tartom a hörim?

Figyelt kérdés

Szerintetek igy a hörim kinézetéről jól tartom? nem túlsúlyon nem túl sovány? vagy egyéb a kép ma készült :DD

[link]


2012. szept. 11. 19:05
 1/9 anonim válasza:
100%
Már a szemén is látszik hogy igen:)
2012. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
biztosan, a képről nemnagyon lehet rájönni, de olvass utána neten hogy, hogyan kell tartani.
2012. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos kép! Nekem egészségesnek tűnik :)
2012. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindent megteszek ez az első kisállatom első hörim és nagyon szeretem4 :)
2012. szept. 11. 19:26
 5/9 A kérdező kommentje:
és gáz ha fiú vagyok és hörcsögöt tartok?
2012. szept. 11. 20:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne gáz ez nem nemek kérdése. Egyébként ha neten megkeresed, illetve a tápok leírásában is leírják, hogy hány gramm eleséget kell beadni naponta. Tapasztalatom hogy annál mindig egy kicsivel többet érdemes, de ne nagyon lépd túl. Milyen kajót adsz neki? Hidd el nem mindegy a későbbiek miatt!
2012. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy lenne gáz?! Tök jó fej srác vagy, hogy van egy hörid és szereted. :)
2012. szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bolti kevertet kap ilyen vitakraftos töroehöri kevertet meg otthoni gyümiket zöldségeket :) és köszi :)
2012. szept. 12. 19:04
 9/9 anonim válasza:
szerintem jól tartod a höridet például én mondjuk lány vagyok de az egyik osztálytársam aki fíú annak is van hörije
2012. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!