Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen név illik degura?

Milyen név illik degura?

Figyelt kérdés
lesz két degum és segítsetek nevet neki,köszi
2008. máj. 15. 15:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

a milyenk Luke Skywalker és Mickey Maus


tudsz mindent róluk? mert a degunak jó nagy hely kell, hogy maszni tudjon ugrálni, rágni. csak degu eledelt adhatsz neki mert cukorbetegségre érzékeny, és sok szénát. érzékeny a gyomra, így könnyen megbetegedik és egy hasmenés szinte halálos. minimum kettöt kell tartani, mert társas lények, és egyedül elpusztulnak. és ha két fiu lesz akkor elöfordulhat hogy úgy össze kapnak hogy max ivartalanítás segít rajtuk, akár meg is tudja ölni az egyik a másikat. nem lehet öket dédelgetni, hogy meg tudd fogni öket is sokat kell velük foglalkozni, de akkor is max egy picit lesznek a kezedben aztán ugrás. kiengedni csak olyan helyen ahol rághatnak. kb 2 perc és az összes vezetéket elrágják, és pici lyukba is bele férnek.

ha még van kérdésed írj.

2008. máj. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ha fiú és lány,akkor Rómeó és Júlia.

Nézd meg a googleban,van egy csomó degunévnaptár...én a patkányom nevét is netről néztem :D

2008. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Günterke és Herbert, esetleg Heinrich még szóba jöhet.
2008. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ubul és Ubulina. Ők biztosan vegyes páros, már volt kölykük is.
2008. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha lány akkor Leila!
2008. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha fiú Juri
2008. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Az én degum Géza,és igazi kis egyéniség,nagyon szeretem.Ha kint van,mint általában,akkor mindig odajön hozzám egy kis simire.Utána meg rohan tovább a dolgára.:)
2008. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Mit szólsz ehhez: Tik és Tak ?
2008. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az én deguimat csumpikáknak hívom.Olyan is csumpik,édes jószágok.
2009. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Nekem két hím degum van: Speedy és Diego. De az unokatesóméknak van: Kajla, Huanita, Szotyi és Pedro nevű is ;)
2009. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!