Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tartalmaz egy "kezdő...

Mit tartalmaz egy "kezdő törpenyuszi szett"?

Figyelt kérdés

Mik azok, amiket okvetlenül be kell szereznem, ha nyuszitartásra készülök? Félek, hogy megfeledkezem valami apróságról.

Ketrec, házikó, szénatartó, etető, itató, nyúlwc, széna, táp, fapellet... kifelejtettem valamit? Vagy tudok valamit ajánlani, ami nem nélkülözhetetlen, de jobban érzi magát tőle a nyúl?


2012. szept. 12. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így indulásnak elegendő, esetleg szerezz be egy törpenyulas könyvet, abban tényleg minden le van írva (Bár ugyanezek az infók összeszedhetők a netről is kis keresgéléssel).


pl.: [link]

2012. szept. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Talán még faág, hogy tuti ne nőjön túl a foga, de amúgy tökéletes. Illetve 1-2 csörgős labdaszerű cicajáték, de nem biztos, hogy játszana vele. :) Az enyém játszik vele.


Mondjuk én is megvettem a házikót is, mégis folyamatosan morgott rá, nagyon utálta, úgyhogy ott porosodik a padláson.. :)

2012. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó de lehet berakni ilyen fogkoptató rudat vagy fát amit mondtak is. Bár én forgácsot használok de azzal az a baj hogy kiszóródik de imád benne hemperegni,futkározni..stb na meg a szobád ahol szeret járkálni,futni meg ilyenek. :D
2012. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!