Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy hörcsögöm eddig...

Van egy hörcsögöm eddig akkváriumba lakot most kapot egy ketrecet játékokal de ingerült benne fojton a ketrec rácát rágja mit tehetnék hogy bele szoktasam?

Figyelt kérdés
Van egy hörcsögöm eddig akkváriumba lakot most kapot egy ketrecet jàtékokal de ingerült benne fojton a ketrec ràcàt ràgja mit tehetnék hogy bele szoktasam?

2012. szept. 13. 05:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Simogasd sokat benn a ketrecben. Új neki, majd megszokja! Most megérintette a szabadság szele, de majd rájön, hogy ugyanúgy nem tud kimenni, mint az üvegből.
2012. szept. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hörcsögöt terráriumban tudod tartani, az akvárium halaknak való. Szóval eddig max. terráriumban lehetett. Én is most tettem át az egyiket ketrecbe terráriumból és először nem nagyon volt kedve mászkálni, most meg már teljesen megszokta. Egy hete van benne. Az enyém is rágja a rácsát, de ezt a legtöbb hörcsög is csinálja. Ne foglalkozz vele. Hagyd egy pár napig nyugton, hogy megszokja az új helyét.
2012. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy hörcsögöm és állandóan a ketrecet rágta.:/ Ilyenkor kivettem 30-60 percre aztán kifáradt és ment aludni. Most is van egy hörcsögöm, ő nem rágta eddig sosem a ketrecet. Majd beleszokik a hörcsögöd! :)
2012. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az hogy a ketrecet rágja jelentheti hogy unatkozik. Vedd ki, játszál vele, simogasd beszélj hozzá had hallja a hangod. Ha van valami játék a régi terráriumából rakd át a ketrecbe, így összekapcsolja a jó dolgokkal. Ha így sem javul a dolog vegyél neki fogkoptatót mert az ínye besebesedhet és vérezhet.
2012. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy tegyél be neki egy faágat, mert nálam pl. egyik höri sem használta a fogkoptatót. Esetleg egy szelet TELJESEN száraz kenyérrel is le lehet foglalni. Ez koptatja a fogát és elvan vele.
2012. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!