Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsög. Melyik jobb...

Aranyhörcsög. Melyik jobb neki? Terra vagy ketrec? És mennyire szökős? A lányt jobb tartani, vagy a fiút?

Figyelt kérdés
Ja, és kíváncsi vagyok a Ti kedvenceitekre is. Írhatjátok a nevét, nemét, mesélhettek róla. Képeket is szívesen elfogadok!:)

2012. szept. 13. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Aranyhörinek szerintem a terra jobb mert képes órákig rágni a rácsokat :D Mi lányt vettünk mert az elvileg nem annyira büdös.Eléggé szökős mert mikor még kicsi voltam akkor is voltak hörcsögeink és az állandóan a ketrecét rágta.Hiába volt jó nagy és tágas a helye, neki valahogy jobban tetszett a kinti világ.Így aztán addig rágta azt a jó erős fémet amíg szét nem rágta és utána ELHAJLÍTOTTA!!
2012. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

véletlenül elküldtem..XD

Na folytatás:

És kiszökött...Mind ezt egy éjszaka alatt tette...reggel az ágy alól szedtük ki..:D Nagyon nem örült, hogy az éjszakai kalandja után újra a megjavított ketrecben találta magát :D de kárpótlásul kapott almát.. :)

2012. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ketrec a jobb, mert jobban szellőzik és higiénikusabb a számára, tud mászni is legalább ami nagyon fontos neki és az is, hogy legyen emelete és tágas helye.

Teljesen mindegy, hogy lányt vagy fiút tartasz, és egyik sem büdös ha megfelelően takarítják. Ami büdös lehet az az, mint mindenki másnak a pisi, kaki! Az emberé is büdös. De maga a hörcsög NEM BÜDÖS HANEM FINOM ILLATÚ!

Én már csak tudom mert több éve vannak aranyhörcsögeim és mindig puszilgatom is őket.

Amúgy még annyit mondanék hogy a fiúk azok jobban szeretnek szaladgálni, míg a lányok "csibészebbek" és szeretnek rosszalkodni! De mindkettőt ajánlom, mindegyik aranyos és hamar szelídülnek!

2012. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ami fontos hogy jó helyről vegyed, ne állatkereskedésből. Az mindegy hogy milyen nemű. Ketrec jobb mert abban van emelet, jobban szellőzik, jóval olcsóbb is mint egy megfelelő méretű terrárium. Figyelj nehogy kicsi ketrecet vegyél, mert amit hörcsögketrec néven árulnak a legtöbb helyen az általában törpehörinek elég csak.
2012. szept. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem ketrecet vegyél neki,jobban szellőzik,és mászni is tud benne.;) Az enyém több mint egy hónapja van nálunk,és még meg se próbált kiszökni.;)

Az enyém:(kérted h akinek van,az küldjön róla ismertetőt)


Név:Süti <3

Nem:Hím

Fajta:Szíriai aranhörcsög

Képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

(Ezek régi képek!)

Amúgy sokmindenkit megkérdeztem,és legtöbben azt mondták hogy kicsi a ketrece.Hát,lehet hogy ez így van,de Sütit szemmel láthatóan nem érdekli.Mindennap játszunk vele min. 1 órát,van mókuskereke,és ezen kívűl még 3 játék a ketrecében.Nagyon jól elvan,élvezi az életet.:D Van hörcsöglabdája,amit imád.*.* Eleinte ő rágta a ketrecet,aztán vettünk neki egy fa rágóizékét,és már egyátalán nem rág semmi más,csak azt.;) Szóval ha mindent megveszel neki,akkor az Aranyhörcsög a legjobb társ.;)

2012. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a ketrec jobb szerintem mert szellőzik a terrába meg beszorul a levegő!
2016. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!