Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögitatót hogy kell...

A hörcsögitatót hogy kell felakasztani az akvárium oldalára?

Figyelt kérdés
Vettem a leendő hörcsögömnek egy Biba 100 ml-es golyós önitatót, amihez van egy drótszerű valami, de sehogy nem jövök rá hogy kéne azzal felakasztani akárhová is mivel sehol egy lyuk vagy akasztó nincs rajta. Az weboldalukon nincs semmi, és leírás sincs hozzá.

2012. szept. 14. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Az ketrechez van:) Terráriumba tapadókorongosat kellett volna, aminek mondjuk húzósabb az ára.

De még így sincs veszve semmi, hosszabbítsd meg a drótot fonallal vagy cérnával, vagy dróttal és a terráriumon kívülről celluxozd oda. Remélem kb érted hogy gondoltam.

2012. szept. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kb érteném de direkt azt mondtam a boltban hogy akváriumba kell...na mindegy, van ketrec is és amúgy a drótot sem tudom hogy hogy rögzítsem az itatóhoz mert az itatón semmi nincs.
2012. szept. 14. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Terráriumra gondolsz ugye? Vagy te vízben tartod a hörcsögödet? :D Árulnak külön olyan itatót, aminek van egy kis lyuk a tetején. Ebbe tudod beleakasztani a drótot.

[link]

Hát valahogy így kell kinéznie. De az a fontos, hogy olyan magasra rakd, ahonnan a hörcsög két lábon állva még eléri. Viszont ha alacsonyabbra teszed, kimászik rajta. Tapadókorongosat NE vegyél! Volt olyanom is, de a korongokat lerágtál, mindegy volt, milyen magasra tettem. Ráadásul egy idő után már nem cuppant az üveghez és állandóan leesett, ami a hörire nézve sem volt biztonságos. Ilyet vegyél, amilyen belinkeltem, mert ezek a legjobbak.

2012. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, lehet az előzőnek igaza van, nekem nem hörinek volt bent hanem egérnek és ő nem bántotta a tapadókorongot azért írtam. De ha a hörik ilyen kis szemtelenek akkor tényleg ne:DD
2012. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó az nekem akvárium mert régen abban voltak a halaim! xd
2012. szept. 15. 12:18
 6/8 A kérdező kommentje:
okésos köszi a válaszokat :D
2012. szept. 15. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Celluxal odaragasztod és kész xD

Nekem tapadókorongos van, de mindig le akar esni, tele sem merem rakni, akkor tuti leesik rögtön.

2012. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
drót & ragasztószallag ^^ megoldottam
2012. szept. 16. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!