Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögök mikor szaporodnak?

A hörcsögök mikor szaporodnak?

Figyelt kérdés

Mindent szeretnék tudni. Hogy milyen időközönként, hogy mennyi ideig terhes az anya, hogy mennyi idő után lehet szét választani az anyát a kicsitől stb.

Az is érdekelne, hogy honnan lehet észre venni ha terhes a höri? És mivel kell etetni a terhes anyát? És ilyenkor valami különösebb dolgot kell csinálni? Úgyértem pl. :

kényeztetni az anyát, ha egyáltalán szabad hozzáérni..vagy nem kell elválasztani a terhes mamát az apától? Hányszor lehet terhes egy nőstény?

És hallottam olyat, hogy a szülők felfalták a kicsiket...Ezt hogy lehet megakadályozni? És mikortól lehet a kicsiket simogatni?


Kicsit sok a kérdés, de mindre szeretnék választ kapni :D



2012. szept. 14. 17:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2012. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
NE SZAPORÍTSD MÁR TOVÁBB A BELTENYÉSZETET, KÖNYÖRGÖM!!! Nem éred fel ésszel? Majd daganatosak lesznek, meg háromlábúak, aztán írkálhatod ide ki, hogy mit csinálj velük! Az ilyet bírom, és aztán még el is "ajándékozza" majd. Vagy beviszi kereskedésbe a "tenyészetet", azok meg eladják a szegény kis genetikai hulladékokat. Én egyszerűen IMÁDOM a törpehörcsögöket, az késztet az írásra, nem pedig az, hogy kevesebb legyen belőlük, de könyörgöm, tedd őket külön! És mondd meg annak is, akitől kaptad őket.
2012. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nyugi!;)
2013. márc. 22. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!