Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ha mindenképp...

Mit tegyek ha mindenképp hörcsögöt akarok de anyukám nem engedi meg?

Figyelt kérdés
Már mindennel próbálkoztam de így sem engedi meg az anyum a hörcsögöt.Mit tegyek?
2012. szept. 16. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, akkor ne tarts. Ha tényleg semmivel sem lehet meggyőzni, hagyd. Azt végképp nem ajánlom, hogy ennek ellenére is tarts, mert akkor szegény höri lehet hajléktalanná válna. Elsülhet jól is, de nem mindig. Várj vele pl. Fél évet hátha a jó jegyeid miatt megengedi. Ha jól tanulsz.
2012. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenképp akarok. Így is négyes vagy ötös tanuló vagyok. Nemtudom mit tegyek.
2012. szept. 16. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:
azt, hogy várj. Nekem 2 év kellett rá. Ismerem az érzést. 1 hónap és elmúlik xd mármint ha van más állatod
2012. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mért nem engedi? Nem szereti őket? Egyébként 2 évet élnek max és nagyon szar mikor megszereted és meghal :/
2012. szept. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem engedi? Hány éves vagy?
2012. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok. Nemtom miért nem engedi meg. Sosem mondja el.
2012. szept. 17. 07:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne akarj. Tudom, hogy most azt mondod majd:de hülye vagy, akkor is akarok ne szólj bele! Nekem volt már egy. Szerencsére halálakor nem szenvedett, csak a házában szépen elaludt örökre. 5 napig sírtam utána... És most lett mégegy. de megbántam hogy megvettem! Félelemben élek.. pedig csak 5 hónapos. Mindig megnézem, hogy mozog-e, mikor alszik.... Én valahogy annyira meg tudom szeretni őket... És nem csak én..


(amúgy az előző csak két és fél évet élt)

2012. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is valahogy így voltam.1 évet vártam 1 hörcsögre, aztán megkaptam viszont nem 1-et hanem 2-őt.:) Az egyik a tesómé volt, de én gondoztam és én foglalkoztam vele mindig ezért az enyém lett. Egy ketrecben voltak, különböző neműek voltak. Szét kellett választanom őket. Nagyon édik voltak.:) Aztán az egyik meghalt 2 évesen, 3 napot sírtam utána és 1 hétig nem szóltam szinte senkihez a suliban. Aztán rá egy fél évre meghalt a másik is. 3 hétig teljesen "depresszióba" voltam esve. Úgy hiányzanak még mindig! :( Aztán kaptam még 1-et ő most 6 hónapos.Nagyon sokat szoktam vele játszani, olyan édes ^^. A hörcsög mint hobbiállat jó döntés,csak ez az egy baj van vele: rövid ideig él.:( Anya is nagyon odavolt értük...:( A hörcsög jó tulajdonágai: nagyon olcsó, viszonylag kevés időt vesz igénybe és állati édi! ^^
2012. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy sárga-fehér foltos nőstényem és egy zsemleszínű hímem van, külön tartom őket. Csak akkor rakom egy helyre őket, ha párzást szeretnék. Amúgy volt nekem 4, sőt 5 évesem is! Mindig tetszettek!
2018. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!