Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kiférne a csíkos mókus?

Kiférne a csíkos mókus?

Figyelt kérdés
A felnőtt csíkos mókusotok ketrecén mennyi a rácsok közötti távolság? mert fogok kapni egy mókust és nekem 19 mm a távolság a két rács között és nem szeretném ha kiszökne! a kismókus kifér azt tudom(pár hónapos), de a felnőtt mókus is kiférne rajta? köszi előre is! :)

2012. szept. 16. 13:40
 1/5 zsoltibc válasza:
100%
nemtud nekem is van mókusom már 8 hónapos igaz nekem 17mm van köztük de nem fér ki rajta ugyhogy biztos nemfog azon se:D
2012. szept. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oksi köszönöm! :) csak mert a pár hónapos kicsikém meglógott belőle és ki is ment az ablakon, azóta se láttam :( de akkor mindenképp nagyobbat veszek :) köszi :)
2012. szept. 16. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyanról is hallottam már, hogy 1 cm-es rácsköznél szökött ki mókus. Az azért durva...

Nekem még nincs mókusom, de a ketrecet már megvettem, és 5 mm-es a rácsközöm, hogy teljesen szökésmentes legyen.

2012. szept. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legalább japán mókust vegyél, vagy csincsillát! A felnőtt csíkos mókus fékezés nélkül megy át a 2 centis rácsközön!

Vagy add el a ketrecedet egy csincsillás fórumon, és vegyél helyette egy használtat, aminek 1,2 centis a rácsköze.

C-verzió: Az egészet behúzod ponthegyesztett ráccsal.

Ha ezt választod, akkor a szobád ablakára is marad belőle annyi, hogy egy szúnyogháló-szerű keretre rászerelve biztonságossá tedd a kismókinak.

Viszont a kész ketrec behúzása nagyobb meló, mint egy új, favázat összedobni, és szögbelövővel felrakni.

2012. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké behúzom ráccsal, mert a ketrecet a papám csinálta és ő meg tudja oldani hogy egy kicsit átalakítja :)
2012. szept. 18. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!