Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A cicáim eltüntek megmérgezték...

A cicáim eltüntek megmérgezték egy van itt normális ha állandóan figyelem?

Figyelt kérdés
Az egyik cicám este eltünt nem jött vissza pedig lány,a másik meghalt,eldült,ennek mi az oka????Valami méreg????Adtunk neki tejet de nem használt,most kettő vissza jött de egy megint elveszett,most egyetlen fiú van itthon,az normális ha állandóan figyelem őt,mit csinál vagy valami???Állandóan kint vagyok,állandóan az ablakokon nézek ki nincs-e baja????Szóval ez valami nagy trauma vagy csak aggódok érte?

2012. szept. 18. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Az aggódás érthető. Viszont akinek kinti életet élő cicája van, el kell fogadnia, hogy a cicákat nagyon sok veszély fenyegeti.
2012. szept. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is állandóan keresem őket ha már régóta nem láttam egyiket sem,reggel is csak akkor tudok nyugodtan elmenni dolgozni,ha láttam őket,és tudom hogy éjjel nem történt semmi bajuk.
2012. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos,mikor iskolából hazaértem,őt is elvitték:(
2012. okt. 8. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Kinti cicák sajnos "fogyóeszközök". Nagyon kevés az a szerencsés, aki a teljes cicaéletét leéli az otthonában.

Az is előfordul pl, hogy a cica dönt úgy, máshol fogja a vacsoráját ezentúl követelni.

2012. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon furák a nagyok mostanában de nem hülyék:)Már nagyok,már nem aggódom:)De ellopták az összes kicsit,szóval utálom az ilyen embereket,de legalább ők itt vannak és szeretem őket <3
2012. okt. 11. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!