Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyultenyésztés és felvásárlásr...

Kerti lajos kérdése:

Nyultenyésztés és felvásárlásról. Seretnék érdeklődni hogytud e nekemsegitenivalaki hogy hol vásárolnak fel nyulakat?

Figyelt kérdés

#én is tenyészteni #csak nics hova leadni #havalaki tudna #ojan emilt #hátha öszejöne #igaz most csak 4 anyámvan #de ha volna egy jó megbizható #át vevő akor #töb anyát is tartanék
2012. szept. 18. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az Agroinform.com nyulas topicjába tette be valaki az év elején:


"Sziasztok!A következő felvásárlói címeket és telszámokat találtam:

NYÚLFELVÁSÁRLÁS és SZÁLLÍTÁS a dunántúlon

Nyúlfelvásárlás a legjobb áron ROMICS MIHÁLY 8372 CERSZEGTOMOJ Patika u.4.tel:+3630/9698-209,06-83/330-357,email:romics@cirommail.hu

Nyúlfelvásárlás Magyarországon

06-70/215-1554,380-390ft/kgáron Abasáron.

Nyúlfelvásárlás Kelet-Magyarországon

20db felett házhoz jön

380-390ft/kg

06-70/583-3401

Ha gondoljátok lehet náluk érdeklődni."


Ahogy írták, volt olyan, akitől a felvásárló csak 270 Ft/Kg áron vette át a nyulat, de az itt írt 380-390 se olyan magas..... Nem tudom, hány anyád van, de én mindenképpen megpróbálnám háztól eladni őket, mert ennél az árnál jóval többet lehet kérni értük. Akár még az is megérheti, ha kiváltod az őstermelőit, akkor védve vagy és évi 600 rugóig adómentes a haszon.

2012. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyonszépen,megköszönöm,de lehet hogy igazad van,csak minálunk szegénység van és nem viszik el háztól,vagynem szeretik,igaz,még csak 4 anyám van de ha lene egy meg felelő fel vásárló akor töbet is lehetne tartani,csak a takarmány is fel ment és jó lenne ha ezt is emelnék igy meggondolandó,szevasz.
2012. szept. 19. 08:25
 3/4 galtibi2005 ***** válasza:
sikerult mar azota leadni nyulakat? es ha igen mennyit fizettek neked? ez hogy mukodik pl amikor hazhoz megy a felvasarlo mindenfele nyulat megvasarol avgy van egy also limit pl kg ban gondoltam... erdekelne minden valasz a felvasarlassal kapcsolatban
2013. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Nyíregyházán is van nyúlfelvásárlás!

[link]

Aki Nyíregyházán nyulat szeretne leadni az itt érdeklődhet, hogy mikor lesz leadás.

2013. márc. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!