Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma a tengerimalacomat letettem...

Gyöngyös-Vivi kérdése:

Ma a tengerimalacomat letettem a könyvre. Majd eszembe jutott, hogy ne pisilje le hogy alá rakok egy kendőt. Ahol ült véres volt. Mit tegyek? Lehet hogy ő is menstruál?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nőstény tengerimalac, akkor valószínüleg.
2012. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Majmonka válasza:
mit evett? ha volt az étlapján cékla akkor nem baj ha piros nyomott hagyott maga után a kicsike. nem terhes esetleg? Ha egyik sem jött be akkor vidd orvoshoz! lehet h felfázott vagy esetleg veseköve van. parázni nem kell egyből, de jobb ha utánajársz mihamarabb a dolgoknak.
2012. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A malacok nem menstruálnak!

Nézd meg nincs-e sebe!

Ha a vizelete véres, akkor vese-, vagy húgycsőgyulladása is lehet.

Amire még tippelni lehet, (ha volt nála fiúmalac, mondjuk három hete), hogy elvetélt. Lehet, hogy már a ketrecben, és csak a hátsója vagy a szőre véres.

2012. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ment hasa, ismereősömnek ugyanígy volt...el is pusztult tőle szegény pára....de ennek megelőzésére/következtében fűzfagallyakat kell adni, az orvosság napi adagja minimum 4 fagally, nelegyen vizes, mert akkor több kárt okoz mint jót, valamint ne legyen permetezve-ne útszéléről és csak egészséges fagallyakat adsz oda neki!! Nálunk bevált, ugyanez volt az enyémmel is.....a mai napig boldogan járja a 4 évesek palettáját!! ;)
2012. szept. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,szerintem elvisszünk orvoshoz.
2012. szept. 21. 19:23
 6/7 panni2000 válasza:
Szerintem menstruálhat de azért minnél előbb vigyétek el orvoshoz!! vigyázz rá!!! :)
2012. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi volt a dokinál?
2012. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!