Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lesz holnap (pénteken) 1...

Lesz holnap (pénteken) 1 hörim! Már nagyon várom. Ti is ennyire vártátok?

Figyelt kérdés
NA??

#ZHGH #hzur
2012. szept. 20. 18:25
 1/7 Julcs.Julcs.aaajucsi ***** válasza:
100%
ez de hülye kérdés ..:D most nem azért de ha valakinek kell egy höri akk biztos nagyon várja :D
2012. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom csak unatkozok am már 1 éve szerettem volna és végre kapok!!!
2012. szept. 20. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig nagyon vártam és várom amikor új hörcsögöt veszek!

Ilyenkor mindig nagyon izgatott vagyok, hogy ki lesz az a szerencsés, akit kiválasztok, hogy fog kinézni és hogy fog viselkedni!

2012. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már kiválasztottad? A helye megvan?

Milyen fajtájú?

2012. szept. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már megkaptam nagyon cuki úgy 1 2 hónapos körül lehet nem tom milyen fajtályú lehet de nagyon cuki
2012. szept. 22. 09:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod, hogy milyen fajtájú?! Elég fontos lenne megállapítani, mert nem mindegy, hogy mekkorára nő, és így az sem, hogy milyen berendezési tárgyakat veszel neki. Például egy aranyhörcsögnek sokkal nagyobb átmérőjű mókuskerék kell, mint egy törpehörcsögnek. Leírnád, hogy milyen színű és mekkora?
2012. szept. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy szibériai én nekem nagyon hasonlít rá amúgy tötpehörcsög.Testvérem szerint meg vadas törpehörcsög.Szürkés itt ott feketés fehéres.
2012. szept. 22. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!