Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy hörcsögnek feltétlen...

Egy hörcsögnek feltétlen fontos, hogy legyen futókereke?

Figyelt kérdés
Meg van a 3. hörcsögöm 2év elteltével. Az első kettőnél volt futókerék, de mikor meghaltak, akkor eladtam mindent.. Most újra hörcsögmániám lett ezért vettem egyet.. De még nem mertem neki venni futókereket mert az alvásom járna szarul vele.. Szóval. Fontos, hogy legyen neki?

2012. szept. 21. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vissza kell fognom magam, hogy ne oktassalak ki...

Igen, kell a kerék. Kötelező. Ha zavar a höri, estére tedd ki a konyhába!

2012. szept. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt.. meg ma beszerzem neki.
2012. szept. 21. 11:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Anélkül unatkozik és elhízik. Vegyél egyet, legfeljebb éjszakára kiveszed tőle (bár akkor futna a legszívesebben).
2012. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
okes. koszi a valaszokat! sokat segitettek. :) de egyebkent fura egy joszag az enyem. pl. most is fent van. es nappal sokkal tobbet van fent mint este. mult ejjel azt hittem, mar, hogy elszokott de csak aludt. lehetseges, hogy nappal lesz fent es ejjel alszik?
2012. szept. 21. 11:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha te nappal vagy fent, nappal foglalkozol vele, akkor lehetséges, hogy átáll a te életritmusodra. Amúgy semmi baja nem lesz, ha nincs kereke, sőt, egy nem megfelelő méretű kerék többet árt, mint használ. Ha sokat van szabadon, és jó nagy helye van, akkor nem feltétlenül szükséges a kerék. Miért nem tudsz aludni a keréktől? Ha nyikorog, egy kis napraforgóolajjal, vagy olívaolajjal kenegesd be ott, ahol illeszkedik, vagy ha szét lehet szedni, akkor celluxszal is körbetekerheted. Vannak ilyen futótárcsák: [link]

Ezek általában nem zajosak, és kényelmesebbek, kevésbé árt a gerincnek.

2012. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fontos az is, hogy olyan legyen a mókuskereke, ami nem rácsozott, hanem "teli", mert olvastam pár helyen, hogy eltörheti a höri lábát. Az enyémnek 1 éve van rácsozott kereke és eddig semmi baja nem lett, de mivel áttettem ketrecbe, most olyan ketrecbe való kereke van, ami ilyen:

[link]

2012. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sima alap ferplastos ketrece van. mindig kiveszem. szeret elmaszkalgatni a fuben. a magy kertunkben meg meg jobb neki. ezert nem voltam biztos, hogy kell-e neki.. Koszi ez tenyleg ertelmes volt. legalabb van meg normalis :) koszi :D
2012. szept. 21. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!