Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudtok jó tippeket csuklyás...

Tudtok jó tippeket csuklyás patkány tartással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egyet, tesóm tudna is nekem intézni fiatalon és olcsón.Léci segítsetek..
2012. szept. 22. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Egész jó dolgokat olvashatsz itt: [link]


Ha pedig épp nincs karbantartás, akkor itt van egy fórum: www.ratmania.org

2012. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha akarsz akkor kettőt akarj mert társas állat. Két egynemű testvér például jó választás.

Nagy ketrec kell nekik és emeletes. Kb. 60x40x60-as az a ketrec amit minimumként emlegetni szoktak. Nekem is ilyen van, de elég gyakran érzem hogy kicsi. Ja itt van is róla: [link]


És ne úgy szerezz patkányt hogy olcsó helyről akármilyet... hanem csakis tenyésztőtől, egészségeset. Olyantól aki nem kígyóeledelnek tenyészti őket összevissza. Állatkereskedésből meg semmiképp. Kivéve ha van elég pénzed majd a betegségek kezelésére, műtétekre.

2012. szept. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem volt egy albínó patkuszom, egyedül tartottam de amikor itthon voltam kint volt velem :)


sok foglalkozást igényel és nagy teret. bár az enyém tényleg csak aludni és enni járt a ketrecébe, de mások nem így tartják.


a patkányok alapvetően mindenevők, szóval ne sajnálj egy főtt csibecombot elé rakni :D enyém 1 nap alatt befalt egy megfőzött csibealsócombot és másnapra a csontot is elpucolta :) jah igen mindig legyen előtte valami állati kaja, a főzött csirkecombcsont pl amellett, hogy kalcium forrás és jó játék neki rágcsálni, még a fogát is koptatja :) nálunk jól ment még a sajt és a macska/kutyatáp valamint a főtt tojás is :) meg persze magkeveréket is kapott.

ez csak néhány dolog. a joghurt is elég kelendő volt...bár a palacsintámba is belenassolt egyszer...szóval jahm, tényleg mindent megeszik :D


de vigyázz, az enyém nem szerette a hirtelen villanó fényeket, pl egyszer megharapott mert megijedt egy akciófilmtől :) összesen kétszer harapott meg, ez volt az első rögtön a második napon történt :)


hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2012. szept. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!