Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Azokkal a tengerimalacokkal,...

Azokkal a tengerimalacokkal, amiket nem vesznek meg a kisállat kereskedésben, mit csinálnak velük?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Odaadják a kígyónak vacsorára.
2012. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
komolyan kígyó vacsik lesznek? :SS
2012. szept. 22. 14:18
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Nos, a kígyók nem esznek tejfeles uborkasalátát.
2012. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az állatkereskedésekben nem jól szokták tartani őket, tartási hiba miatt is meghalhatnak, de ez inkább hosszútávon érvényes. Ha sok malac van kis helyre zárva, akkor a betegségek is jobban terjednek. Állatorvoshoz meg tudod, mikor vinnék el...

Én még nem találkoztam olyannal, hogy tengerimalacot akartak volna kígyókajának adni. (csak külföldi videókon, de az annyira nem tartozik ide) Inkább az újszülött hörcsögöket szokták odaadni. Hörcsög ugye minden állatkereskedésben van. A múltkor is láttam, hogy volt vagy 5 pici csupasz, vak hörcsög az anyával tartva, 1 pici meg a kígyó terráriumában vergődött... akkor még nem volt éhes a kígyó, de mikor utoljára mentem, már nem volt bent a hörcsög.

A tengerimalacok pár évnél úgysem élnek tovább állatkereskedésben, addig vagy elviszik, vagy meghal a rossz tartás miatt.

2012. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
aha, értem:) köszi:) azt hittem megölik őket:(
2012. szept. 22. 15:09
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Hát igen, azt hiszem, ha lenne normális állatvédelmi törvény és be is lenne tartva, minden kisállatkereskedő keresztre feszítve hörögne a nagyobb országútak mellett.
2012. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát abban az állatkereskedésben ahova én szoktam járni cuccokért patkányokkal és egerekkel etetik a kígyót, azok a patik akiket meg kedvencnek árulnak máshol vannak tartva, ki van írva a ketrecükre hogy "csak kedvencnek" Szerintem a malacokat előbb utóbb megveszik, mert ha nagyon nem viszik el kicsinek, akkor leárazzák őket elég rendesen.
2012. szept. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az Alpha zoo-ban láttam egy kismalacot, kb 4 hónap múlva mentem,még mindig ott volt,csak jól megnőtt :) Szerintem addig ott vannak,amig el nem adják,vagy el nem pusztul. De nem ölik meg őket,az biztos.
2012. szept. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. szept. 23. 20:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Bedarálják szalámiba és a multi árúházak eladják a magyaroknak.....
2012. szept. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!