Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet komolyabb baja a hörcsög...

Lehet komolyabb baja a hörcsögömnek? (sürgős)

Figyelt kérdés
Ma véletlenül leejtettem a hörcsögömet a földre (parketta)kb. 100 cm-ről eshetett le szóval nagyot zuhant szegény.Oldalára esett,gondolom a fejét is megüthette mivel nem mozdult, alig lélegzett és remegett.Szerencsére pár perc után jobban van ,most fut.A közel jövőbe lehet esetleg valami komolyabb baja ? esetleg elpusztul? vagy a hörcsögök kaphatnak agyrázkódást vagy hasonlót?Emlékezhet még rám?

2012. szept. 25. 19:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként dzsungáriai törpehörcsög!!! :)
2012. szept. 25. 19:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen belső sérülése lehet, leszakadhat a veséje, a lépe, ezek nem is látszanak azonnal. Most nagyon valószínű, hogy szerencséd volt, mivel fut, de ne hagyd egyedül ilyen magasban, ha meg fogod, akkor fogd meg jól!
2012. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen magasról esett le, én elvittem orvoshoz, mert lélegzés közben nyöszörgött, beadott neki pár szurit, és meggyógyult:) de ha nem látszik rajta semmi akkor nem szükséges, csak ha rosszul van
2012. szept. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a későbbiekben lenne valami baja vidd orvoshoz. Egyszer az egyik osztálytársam is le ejtette a hörcsögét, nem lett neki baja. A dzsungik kisebbek és könnyebben sérülnek. Nem lesz neki baja,de máskor vigyázz rá!
2012. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen orvos! Az én szíriai aranyhörim, egyszer placcsant a konyhakövön.. de semmi baja nem lett. nem nyöszörgött. rögtön a lábára állt, és elkezdett futni ... :)


(Felpontozást elfogadok :D)

2012. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerencsére nem lett semmi baja.Nagyon eleven viszont gyakrabban harapja meg a kezemet ha ki veszem.Ez ellen valamit tudnátok mondani? valami jó tanács,hogy ne harapjon? :)
2012. szept. 27. 18:12
 7/8 A kérdező kommentje:
*kiveszem
2012. szept. 27. 18:13
 8/8 anonim válasza:

ha kajaszagú a kezed,azért is haraphat (:

adj neki kézből zöldséget meg gyümit és akkor jobban fog szeretni ^w^

2012. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!