Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Hogy győzzem meg anyámat...

SOS! Hogy győzzem meg anyámat hogy 12 évesen eltudok tartani egy nyuszit? SOS!

Figyelt kérdés

Anyám teljesen az idegeimre megy, amikor valami rosszat csinálok mindig azzal fenyegetőzik hogy nem kapok nyulat mert nem érdemlem meg. Meg hogy úgyis ő takarítana utána de azt nem veszi észre hogy minden állatkám után én takarítok... Most teljesen eldurrant az agya és azt monta hogy tegyek le a nyúlról! Én nagyon szeretném azt a nyuszit de ha megmondom neki még jobban zsarolna. Pedig 2 nap múlva születnek nyuszik egy tenyésztőnél akinél már be vagyunk jelentkezve a nyuszik születése után 1 hétre, látogatásra. Hogy győzzem meg anyámat hogy szeretnék egy nyuszit?

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. szept. 25. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Miért durrant el az agya?

Légy őszinte ;)

Csak úgy, a "semmitől" nem durran el a szülők agya :))

2012. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Eltartani anyukad tudja, hisz te nem rendelkezel fizuval. Max tartani tudod. Amugy ajanld fel, hogy takaritasz magad korul es hatha...
2012. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Legyél kicsit normális... tudom 12 évesen azt nem tudjátok még milyen, de próbálj nyugis, rendes kislány lenni. Nem kell könyörögni, ha ilyen leszel akkor 1 hét múlva mehettek is nyuszit látogatni.
2012. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

először is tisztelni kellene a szüleid, a leírásból az jön le, hogy egyáltalán nem tiszteled az anyukádat. amíg ez az apró feltétel nem teljesül én nem vennék a gyerekemnek semmilyen állatot...

eltartani meg te biztosan nem fogod a nyulad, vagy melózol? te keresed meg a pénzt a ketrecére, az oltásokra, a kajára? kétlem :) és egy nyúl nem csak annyiból áll, hogy kitakarítja az ember a helyét...azzal foglalkozni is kell, az nem egy hal -.-

2012. szept. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jajj utolso olyan goromba vagy szegennyel.. Am igaz, h legyel kicsit tisztelettudobb anyukaddal, legyel jo kislany, mutasd meg neki, h megerdemled a nyuszit. Am en 11 evesen vettem egy torpehorit, amit anyu ugy engedelyezett, hogy a zsebpenzembol fogom "eltartani". Am ha addig eljuttok, hogy megnezitek a nyuszikat valszeg meglagyul a szive, szerintem csak fenyegetozik :) de azert csak legyel aranyos, ne kovetelozz, sot, szerintem ne is hozd szoba! Csak szep csondbe takaritsd ki a szobad, csinalj helyet a nyusziak, es hidd el, anyukad eszre fogja venni, hogy komolyan szeretned!
2012. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ minden értelmes kommentelőnek. Nem azért tettem fel a kérdést hogy anyám után itt is cseszegessenek. A nyuszival kapcsolatban még annyit hogy elmondta ő is hogy csak fenyegetőzött mert ő is szeretne nyulat. Most azóta megint visszavonta a nyulat, szorakozhatnékja van vagy nem tudom, de most azon akadt ki hogy tesóm koslatott folyton utánam én meg nem vettem észre és amikor megfordultam véletlen fejbevágtam. Hát gondolhatjátok több se kellett a szarosnak ment rögtön árulkodni. Anyám meg hisz is neki. Na mindegy most megin ugyanott járok de egyébként ha tesóm nem lenne már lehetne millió nyulam
2012. szept. 28. 19:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Legyél kicsit higgadtabb és inkább bizonyítsd be, hogy felelőségteljes vagy és megérdemled a nyulat. Ha így hisztizel és mindenen kiakadsz akkor jó, hogy anyukád nem akar neked nyulat venni. Mellesleg ne úgy hívd már azt az embert, aki a világra hozott, hogy "anyám". Segíts be neki a házimunkában és higgadtan mondd el neki, hogy te nagyon szeretnéd ezt a nyuszit. Kössetek kompromisszumot, hogy mivel tudnád bebizonyítani, hogy igenis képes vagy a nyuszi gondját viselni.
2012. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

mondom...a tisztelet teljes hiánya. nem csoda, hogy nem kaptál még nyulat. ilyen viselkedéssel esélyed sincs a nyúlra. életemben nem hívtam úgy anyukámat, hogy "anyám"...mondom ezt 21 évesen, mielőtt azzal jönne valaki, hogy milyen maradi vénasszony vagyok...

próbáld meg kicsit megerőltetni magad, hogy úgy tűnjön mintha legalább egy leheletnyit is tisztelnéd anyukádat és foglalkozz a testvéreddel is és ne hívd "szaros"-nak...

ilyen viselkedéssel szerintem nem mostanában kapsz nyulat...


de persze mindjárt jönnek majd a lepontozások és a leugatások mindenki részéről. de gondoljatok bele, ha a ti gyereketek így viselkedne engednétek neki bármilyen állatot?

2012. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem most lesz nyuszim mert anyukám megengedte. Én nagyon szépen megkértem rá. Ő igent mondott azzal a feltétellel,hogy csak én gondozom.


Szerintem így kéne megpróbálnod!

2013. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!