Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyet vegyek a törpehörcsögöm...

Milyet vegyek a törpehörcsögömnek? Melyiknek örülne jobban? Melyik kötné le inkább jobban? Tudtok még hörcsög játékokat terrába? Ti vettetek már libikókát a hörcsögötöknek használta?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


2012. szept. 26. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a második!
2012. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt semmiképpen se vedd meg! Az a baj vele, hogy a höri belepisil és mivel fából van, nem tudod takarítani. Így egy-két hónap használat után olyan büdös lesz, hogy muszáj lesz majd kidobni. Ezzel én is így jártam. A második, mivel műanyag, hamar szét lesz rágva, de szerintem azzal el tud játszani. Csak a rácsokba beakadhat a lába. De ha muszáj választani, akkor inkább a második.
2012. szept. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oké,köszi jöhet még vélemény :) ha tudtok még játékokat amit vehetnék neki akkor írjatok..
2012. szept. 26. 18:59
 4/9 anonim ***** válasza:

A libikóka jó ötlet, de én nem adnék érte pénzt. Egy kis darab léc alá középre beteszel valamit és kész is van. A lécet, ha megrágja, az nem baj, jobb, mintha műanyagot rág.


A faodú helyett meg lehet kapni olyat, ahol sok kis fahenger (ágdarab) van két drótra felfűzve. Abból olyat görbítesz, amilyet akarsz, de le is tudod időnként mosni.

Keresek egy linket...

[link]

De ezt is egyszerű házilag megcsinálni.

2012. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2. és az utolsónak igaza van, teljes mértékben!


felpontozást elfogadok. (:D)

2012. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A hörcsögök is haladnak a korral, a legtöbbje ilyet szeretne:

[link]

2012. szept. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. szept. 27. 13:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csináltam olyat házilag, amit az egyik válaszoló belinkelt. Azt, ami faágakból áll és a dróttal hajlítható. Nagyon szeretik a hörik! Az egyik a tetején alszik, a másik meg alatta. És közben még rágcsálják is, szóval a fogukat is koptatja.
2012. szept. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem egyiksem tetszik jobban de inkább a 2. ( Én ezeket választanám) [link]


[link]

2015. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!