Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak vele?

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
1 éves a bak nyuszim és most jött rá a dughatnék .. udvarol nekem össze-vissza ez nagyon édes és nem is zavar de nem tudom mit tehenék hogy a vágyai ki legyenek elégítve :DD nincs olyan ismerősöm akihez áttudnám vinni dugizni :DD nővérem szuka kutyájának van kispárnája amivel ő csodásan elvan de nem tudom hogy egy nyuszinak ez mennyire lenne alkalmas partner :DD

2012. szept. 27. 15:39
 1/3 Habert Ádám válasza:
Szerintem egész egyszerűen tegyél be neki egy plüss állatot, amivel "elvan". Vagy ha nem jön be ez, akkor sztem vegyél egy másik nemű nyuszit, és hadd tosszanak! xD
2012. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs nyúl fogamzásgátló, szóval csak akkor van nyuszi-keksz, ha kellenek a kisnyulak. Így viszont csak extra szép, makk egészséges baknyuszinak van némi esélye, és neki se akkor, amikor csak eszébe jut.


A többieknek marad a sok futtatás, figyelem elterelő játék, vagy az állatorvos és a műtét.

Az én nyuszim ivarosan is tündéribb természet, mint egy átlagos ivartalanított bak, szóval ha nem szenved nagyon, vagy csak átmeneti a probléma akkor, nem rohannék rögtön golyótlanítani. De ha úgy látod, hogy valóban kín neki hogy nem élheti ki magát, akkor nincs más segítség, csak a golyótlanítás.

Kivéve persze, ha szerzel neki egy csomó asszonyt, és megeszed a nagyon sok gyerekét, aki a következménye lesz a szenvedélynek... A nem minőségi nyuszikat, csak megpucolva tudod eladni, és fillérekért. :(

2012. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarod szaporítani soha ivartalaníttasd mivel a nyúl is él vagy 10évet nem hiszem, hogy évekig elnéznéd ahogy a kispárnával játszik.
2012. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!