Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S.! A nyulat lehet...

Habert Ádám kérdése:

S. O. S.! A nyulat lehet vinni "sétálni" hámmal? És ha naponta kiengedem, és viszem "sétálni", de viszont estére sötétben lesz, akkor ugye éltben marad? És milyen játékokkal tudnék neki kedveskedni?

Figyelt kérdés
A nyuszit lehet vinni hámmal sétáltatni, tudom kicsit LOL a kérdés, de kíváncsi vagyok rá! :)

2012. szept. 27. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, ha nem tud kibújni belőle. Életben marad nyugi. ;) És nem hiszem hogy van számára érdekes játék.. .___.
2012. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
szia, én simán vittem régen, kiscicahámmal. Igaz az emberek egy kicsit furán néztek, de az nem gond:D vidd nyugodtan, a nyuszinak nem lesz tőle baja
2012. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
és csirkét lehet? :$$$$$$
2012. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi rendben :) Az nem érdekel hogy a többi ember mit gondol. És vajon a kutyámmal összebarátkozna?
2012. szept. 27. 16:28
 5/10 A kérdező kommentje:
3. kommentelő: Megpróbálhatod xDD
2012. szept. 27. 16:29
 6/10 anonim ***** válasza:
oké.:D majd leírom a tapasztalataimat. :DDD
2012. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
:))Kutyáva óvatosan,én akkor engedném össze,ha mindketten nagyon kölykök még-de legalábbis a kutya-vagy kifejezetten békés természet.Sajnos simán prédának tekintheti a nyulat,és nem is haragudhatnánk rá emiatt.Plusz féltékeny lehet rá,hiszen látja,hogy Őt is szereted.Az én nyulam olykor visszagurítja az orrával,amit odagurítok neki.Ez mókás dolog,de sosem tudhatjuk mit gondolhat magában közben:))
2012. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és amúgy szerintem igen, csak első találkozáskor mondjuk kerítésen keresztül vagy valahogy elérhetetlenek legyenek egymásnak, nehogy bántsa a nyuszit!;)
2012. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedveskedni a leginkább fincsi zöldségekkel lehet neki!Néha egy-egy csipet napraforgómaggal,de ezzel óvatosan,mert hízlal.Az én nyuszim megőrül a puffasztott kölesgolyóért is,és néha-bár tudom,hogy nem szabadna-kap egy-egy darab szárított barna kenyeret.Meg persze egy-egy mindenféle mentes rágcsálnivalót a Fressnapfból,ha arra visz utam.
2012. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy van olyan, hogy papagájhám. Ezek után simán el tudom képzelni a csirkehámot is. :D
2012. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!