Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem használja az önitató...

Csokoládéstekerge kérdése:

Miért nem használja az önitatót a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
[link] Ilyesmije van, és nem akar belőle inni. Már próbáltam úgy, hogy zöldséget, gyümölcsöt kicsit odanyomtam, hátha úgy majd iszik, de úgysem. Lehet, hogy elég neki annyi folyadék, amennyit a zöldségekből, gyümölcsökből kap?
2012. szept. 29. 14:19
 1/4 anonim válasza:
Valószínűleg elég neki, de az is lehet hogy egyszerően nem szereti az itatóját. De még az is előfordulhat, hogy az itató rossz, esetlek lyukas. Ellenőrizd!
2012. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem rossz, mindig ugyanannyi van benne, amennyit belerakok, és én is kiszoktam előtte mindig próbálni, és tökéletesen működik.
2012. szept. 30. 18:59
 3/4 anonim válasza:

Miénk se használja...egyszerűen nem.Állatkereskedésben azt mondták, nincs szüksége rá, ha elég gyümölcsöt és zöldséget adsz neki, mert abban elég víz van.

Remélem segítettem. :)

2012. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2012. okt. 7. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!