Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség, hogyan vegyem rá őket?

Segítség, hogyan vegyem rá őket?

Figyelt kérdés

Van egy fekete nyulam, aki oroszlánfejű, és házinyúl keverékű.Csak már 4. hónapja van kint a mamáéknál, mert nálunk, büdös volt, (szüleim szerint) Mert nem volt egy rohadt wc-je, és meg kellet tőle válnom, és egy tengerimalacom van helyette, de nagyon fáj a szívem, hogy hogy tehettem, hogy megváljak tőle, és vissza akarom hoznia panelba, máemint hozzánk!!!! Nagyon hiányzik!!!!!!!!

Anyáék azt mondták, hogy egy igazi törpenyúl lesz inkább, de én csak őbelé "szerettem" bele, pedig már számtalan nyúl volt már nálam, csak hát anyáék nem engedik vissza, és az lenne a kérdés, hogy hogyan vegyem rá őket, hogy visszakapjam szegénykémet???

Tudom, hogy hülye voltam, kérlek ne cikkizetek, megkaptam a sorstól a magamét!!!

A válaszokat előre is köszönöm!!

:(



2012. szept. 30. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Mond azt anyádéknak, hogy a nyúl nyert a lottón egy nagy összeget.

Akkor vissza fogják engedni.

2012. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem inkább szerezz egy malacot a mostani mellé, mert ők ketten szeretnek lenni!

A nyuszihoz meg járj sűrűn, a mamádék is örülnek, ha gyakrabban mész hozzájuk!

Ha már volt nálatok a nyuszi, és a szüleid szerint büdös volt, akkor hiába próbálod nekik magyarázni, hogy nem az.

2012. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de nagyon hiányzik, a tanulásom is rosszabb lett, mert csak őrá tudok gondolni, és nagyon de nagyon akarom őt!!!
2012. okt. 1. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyire van pénzetek.. de ha megtehetitek hogy hip-hop ivartalanítsátok akkor hajrá nem lesz büdi.. a másik megoldás hogy naponta 2szer is kitakarítod .. nekem fiú nyuszim van panelba rendszeres nyitva van az ablak de van mikor 2napig benne hagyom a pisis forgácsot akkor már engem is zavar de azt én is belátom hogy ha 2szer takarítanám naponta és ha pelletet hastnálnék nagyon misimáéis szaga lenne.. elhiszem hogy hiányzik mikor nyéron nem volt velem 1 hetet nem tudtam magammal mit kezdeni nagyon hiányzott mert már az a napi rutinom hogy vele vagyok pedig még csak 5 hónapja van nálam :D de a cociról se feledkezz meg szegény lehet szeret nálad lenni akko milesz ha továbbpasszolod .. ő sem csak egy rongybaba :D próbáld meggyőzni őket hogy kaphass mégegy esélyt :)
2012. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!