Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a legnagyobb nehézség a...

Mi a legnagyobb nehézség a nyúltartásban?

Figyelt kérdés
Mindenkitől csupa jót hallok de azért gondolom nem fenékig tejfel a dolog. Nekem is lesz nyuszim hamarosan és most felkészülök meg tanulgatok hogy mit hogy kell csinálni. Mire vigyázzak?

2012. szept. 30. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
a kis köcsög amint nem figyelsz megeszi a tapétát és elrágja a vezetéket.. :D de nagyon aranyos, ettől függetlenül, én nagyon imádom :) csak ezekre figyelj, hogy ne jusson vezeték közelébe. sok sikert hozzá :)
2012. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A reggeli ketrecrázás, meg az ásás helyett találhatna más hobbit is magának.

A legnagyobb nehézség megértetni vele, hogy mindig te vagy a főnök!

2012. szept. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azt nem szeretem, hogy nem bemegy a ketrecbe szénát enni, hanem kívülről cibálja kifelé, és minden tiszta széna:D És azt hogy megette a töltőmet. De egyébként tényleg nem nehéz tartani:)
2012. okt. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat akkor a vezetékekre figyelni fogok:D
2012. okt. 1. 16:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is a reggeli ásástól kapok agybajt! :D Arra ébredek minden egyes nap, hogy a kis drága a sarokban tépi a rácsot és ásni próbál. Látszik a kis szemein, hogy élvezi a bosszantásomat. :P


Aztán amikor beszórok neki tápot, hogy hagyja már abba, akkor sz*rik rá. Na de mindegy, akkor is jópofa nyuszi. :)

2012. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gergo1998 ***** válasza:
a RÁGÁS sok gondot okoz de az oltások is sokba lesznek
2012. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szerencsére van ismerősöm aki 2000ft-ért megcsinálja szóval nemvészes:) ja igen ti beoltatjátok télire a szúnyogcsípés okozta betegség ellen? Mert általában áprilisban oltják a nyuszikat ha jól tudom és annak a fél évas védettsége októberben lejár. Az én nyuszimat meg október végén lehetne oltani először mivel még nincs 6 hetes és utána még 4 hét mire kialakul a védettség. Akkor most beadassam neki az oltást?
2012. okt. 8. 19:57
 8/9 anonim ***** válasza:

nem kell télire beadatni a szunyogcsípés elleni oltást .. mivel télenek nincsenek szúnyogok így nem valószínű hogy baja lesz de kora tavasszal már márciusba adasd be neki az elsől és rám 2-3 hétre kell az ismétlőt így biztosan kialakul a védettség

a ketrecrázás ahogy látom minden gazdi agyára megy .. pedig azt hittem csak az én kis nyuszikám ilyen rossz :) nekem általában hajnalba csak akkor rázza a ketrecet hogy ha éhes olyankor adok neki enni és szavát se lehet hallani míg föl nem kelek :) éjjel persze kapar meg iszik és a golyós itató elég hangos de igy 6hónap után már felsem ébredek rá teljesen hozzászoktam az éjjeli életéhez. ami még fontos hogy az ágyra, folterba ne engedd fel, ha nincs ivartalanítva akármilyen cuki hogy ott van melletted amint nemfigyelsz ugrik és pisil :) de ecetes vizel kijön a szag de akkor se kellemes .. :) ja és az éjjeli zörgéshez még nálunk hozzátartozik hogy nem műanyag szénatartó van hanem fém így mikor intenzíven rángatja a szénát azt is lehet hallani és igazából minden megrág ami az útjába kerül szó szerint, füzetek, vezetékek, ruhadarabok, zacskó akármi :)

2012. okt. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ, majd figyelek ezekre a dolgokra:)
2012. okt. 11. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!