Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tehetnék ha nyakamon...

Mit tehetnék ha nyakamon maradt egy megunt törpenyúl? Normális jelentkező nincs rá. Nyúlmenhely nem igen van ahogy néztem. Ötlet esetleg? Pörköltrecept és antiochiai szent gránát sem jöhet szóba.

Figyelt kérdés
Se időm se sok helyem neki este pedig rohadt hangos. Nem szeretném megtartani.
2012. okt. 2. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Próbáltad már feltenni jódfogásra például? Amúgy hol laksz?
2012. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Facebookon keresd meg a nyuszi imádók oldalt, oda szoktak feltenni nyuszikat és elég hamar találnak gazdát is. [link]

Honlapjuk is van, ott van gazdikereső rovat, de új a honlap, szerintem a facebookot többen nézik. Torpenyul.hu oldalon is próbáld meg, ott is vannak apróhirdetések.

2012. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]

Itt biztosan fogsz tudni neki gazdit találni!

2012. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Merre vagy helyileg egyébként?
2012. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Na nekem ettől már felment a a vérnyomásom az tuti. Mi az hogy megunt törpenyúl?? Hogy lehet egy állatot megunni?? Ha egyszer magadhoz veszed akkor élete végéig felelősséggel tartozol érte! De ez nem is teher, ennek természetesnek kellene lennie. Nekem is van egy nyuszim és két macskám de soha nem jutott ilyen az eszembe hogy meguntam őket és szabadulnék tőlük.
2012. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2012. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5-ös!

Nem ő unta meg a nyulat... Csak valahogy a hálószobája lett a hiányzó nyúlmenhely...

2012. okt. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Rengeteg hirdetős oldal, meg nyulas oldal van, mindenhova tedd fel. Biztos lesz aki elviszi.

Vagy [link] esetleg.

2012. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Amúgy tényleg, hogy lehet egy állatot megunni. Főleg egy nyuszit én rég szeretnék egy nyuszit de a szüleim nem engedik.
2012. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézz körül,hátha van a lakhelyedhez közel nyúltelep,oda általában oda befogadják őket.és nagyon kérlek,legközelebb ne fellángolásból válassz házikedvencet magadnak,sőt inkább csak plüssöt,az is simogatható és cuki.az nem bánja,ha néhány nap múlva félrerakod.
2012. okt. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!