Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkányom vizelettartási...

A patkányom vizelettartási gondokban szenved, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Üdv! Van 2 patkányom ,az egyik már régóta nálam van, a másikat kb 1,5 hónapja hoztam el. Mind a kettő fiú. Az egész lakásban szabadon rohangálnak, viszont az új mindent össze pisil... Amerra jár csöpögtet.... Nem sokat de mintha jelölgetne végig, és sehogy nem birom leszoktatni róla.. Egyfolytába húzza a csíkot. Mit lehet vele tenni? Már arra is gondoltam, hogy bepelenkázom....

Előre is köszi!



2012. okt. 3. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, hogy még mindig itt tartunk.... Házi patkány (fancy rat) KEVESEBBB BETEGSÉGET hordoz, mint egy utcára kijáró kutya. Házi patkány NEM egyenlő csatornapatkány. Legalább ezt sikerülne felfogni.


Kérdésre visszatérve: A patik jelölnek, hím is, nőstény is egyaránt. Ha tócsákat hagyna, az más tészta lenne, de ez egyértelműen területmegjelölés, ez van, megszoksz vagy megszöksz. A pelenkát a, nem tudnád rá felrakni, nem marad nyugton b, 3 másodperc alatt leszedi magáról :)

2012. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szenved vizelettartási gondokban, csak jelölget. Leszoktatni nem tudod erről, maximum, ha már teljesen magának érzi a lakást, nem fog _annyit_ csöpögtetni. A pelenkázás remélem csak vicc volt...
2012. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen viccnek szántam, és értem hogy jelölget de mikor átrohan a billentyűzenet vagy az egeremen és rajta hagyja a nyomát én meg belenyúlok az kellemes érzés! Egyébként imádom őket, szóval inkább megszokom, ez az egy amivel nem békültem ki :)) Köszi a válaszokat!
2012. okt. 4. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!