Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszimegőrzés Debrecenben?

Nyuszimegőrzés Debrecenben?

Figyelt kérdés
Nem lehetnek nyusziim csak akkor ha valaki tud majd vigyázni rájuk. Valakit tudnátok???

2012. okt. 4. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a dolgot. Ha lesz nyuszid akkor nem nálad lenne hanem másnál? Annak mi értelme van?
2012. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz, hogy másnál lenne a nyuszi, és te csak mindennap meglátogatnád őket? Vagy arra, hogy legyen hova tenni, ha pl. nyaralni mentek?

Utóbbihoz itt egy link: [link] Én még nem vittem hozzá állatokat, tehát véleményt nem tudok mondani, de le van mentve a címe, mert én is Debreceni vagyok.

Az előbbihez csak annyit tudnék mondani, hogy akkor nem a te nyulad lenne. Még ha te etetnéd, stb., ha nem nálatok lakik alapból, nem a te nyulad.

2012. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat igazatok van félreérthetően fogalmaztam... Csak akkor kéne vigyázni rájuk ha nyaralni vagy kirándulni mennénk.
2012. okt. 5. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!