Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most összeszoktak? Vagy...

Most összeszoktak? Vagy félnek a malacaim?

Figyelt kérdés
Sziasztok!van egy két éves nőstény tengerimalacom, két hónapig egyedül volt, és most lett egy lassan 3 éves nőstény társa, de az "új" amint betettem a ketrecbe nekiugrott a másiknak, de ő meg sem próbált védekezni, meg semmi.Aztán ugye olvastam a gemon.ro oldalt és ott volt hogy az agresszív egyedet fújjam le porlasztóval(ilyen spriccelő, olyasmi mint az ablaküveg tisztító, de nem az nyugi)most miután az idegen helyen való szoktatás nem vált be(hiába maradtam mozdulatlan csak ültek ott és meg sem moccantak)most megint egy ketrecben vannak és amikor elkezte csattogtatni az "új" a fogát és közelített a másikhoz lefújtam, aztán mikor egyszer az életben a másik is csattogtatta a fogát őt is lefújtam. ezt még úgy 2x megismételtem és akkor abbahagyták és két külön sarokban vannak. utána beraktam a házat, az "új" erre felfigyelt és belemászott, a másik meg a ház mellé telepedett le. Mostmát úgy 2 órája nyugton vannak (az új most kimászott a házból)Most már megbékéltek egymással?
2012. okt. 4. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna betenni a ketrecbe az újat, hanem semleges terepen, kint a szobában összeszoktatni őket, aztán olyan ketrecbe tenni őket együtt, amin már egyiknek sincs a szaga! Magyarul ecetes vízzel kitisztínani a ketrecet, tálat, házat, új forgács stb.

Olvasd el: [link]

Most akkor a másiknak nincs is háza?

2012. okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mondtam hogy azokat amit irtal megcsinaltam es a gemon alapjan csinaltam
2012. okt. 4. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!