Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ma mikor hazajöttem a hörcsögöm meg sem mozdult aztán megmozgattam majd kicsit később már mocorgott és észrevettem hogy vmi piros kijött ott lent neki meg olyan volt mintha erőlködött volna teljesen összehúzta magát .Most meg már egyáltalán meg sem mozdul teljesen merev a teste..figyelgettem és még az elején nyitva volt a szeme most meg már az is lecsukódott...ezek szerint már nem él ugye?

2012. okt. 9. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát,ha merev és nem mozdul,akkor elég nagy az esélye,hogy nem él.tedd meleg helyre és,ha reggelre szaglik,akkor már biztos a dolog.:)
2012. okt. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben :( köszy a választ!
2012. okt. 9. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém nyöszörgött párat mielőtt meghalt.
2012. okt. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szegénynek már annyi volt még 1 óra sem kellett és csak "úgy" elpusztult azt sem tudtam h miért :( pedig semmi baja nem volt azelőtt soha.
2012. okt. 12. 14:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!