Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy vadászgörény?

Állatimádó kérdése:

Mennyibe kerül egy vadászgörény?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 16:52
 1/10 chrishu ***** válasza:
A cuccokkal együtt MAXIMUM 50E forint
2012. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.... és inkább tenyésztőtől vegyem vagy hol????
2012. okt. 9. 17:04
 3/10 anonim válasza:
Állatkereskedésben , már megtudod venni...
2012. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hooool????-..... O.o én még sohase láttam állatkereskedésben......:)
2012. okt. 9. 17:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Keress hirdetést, családtól is lehet görényt venni, nem csak tenyésztőtől. Kereskedésből ne akkor se, ha találnál.


Nem igaz egyébként, hogy max 50e Ft a cuccokkal együtt. Nem a görény a drága, nem is a tálkák, játékok, hanem a ketrec. Egy rendes, vadászgörénynek gyártott ketrec, olyan 40e Ft. Nyúlketrec kb 10e Ft (fél m2), de az gyengébb rácsból készül és egy hím vadászgörénynek dupla akkor ketrec kéne, kb mintha kettő nyuszisat egymásra építenél. De egy nősténynek jó lehet. Vagy lehet jobban megéri csinálni egyet saját kezűleg.

2012. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A görény maga mennyi? És egy hónapban kb. mennyiben van benne? Kaja, oltások, stb. Én is nagyon szeretnék görényt tartani, úgyhogy engem is érdekelne. Bocsi az offért.
2012. okt. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
se kereskedesbol,se szaporitotol vagyis csaladtol ne vegyel!mindenkepp tenyesztotol javasolnam a vasarlast!de kolykok mar csak jovore lesznek,de meg van egy par megmaradt gori tenyesztonel.nem maga a gori a draga hanem a hozza valo cuccok,de a gorenyre se sajnald semmikepp se a penzt,a gorik am se egy olcso allatok.amennyiben nem akarsz varni jovo tavaszig tudom meg ajanlani a goreny mentoktol valo orokbefogadast,sajnos nagyon sok var gazdira.
2012. okt. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha lehetne inkább fogadj örökbe, vannak kicsik is, és nem kell értük semmit fizetni, egészségesek, és a legtöbb ivartalan is.

[link]

De a lényeg az, hogy semmi képpen se vegyél állatkereskedésben!!!!!

2012. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
vagy [link]
2012. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat!
2012. okt. 15. 05:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!