Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Három problémám lenne.1. Az...

Szervál kérdése:

Három problémám lenne.1. Az egér mikor cincog? (bővebben lent) 2. Melyik az értékesebb a kecskehús vagy a tej? [nincs kecském NEM akarok megölni egy állatot sem! (bővebb. lent) ] 3. A szomszédom amióta idejött mérgezi a macskáinkat . [bőv. Lent]

Figyelt kérdés

1 . az lányegerem (Kifli) unatkozott egyedül..vettem neki egy egy társat (aki szintén lány XD ) először mikor bemutattam egymásnak őket,Kifli harapdálta,és "bántalmazta XDD" Jerry-t (ilyenkor cincogtak) XD később már megszokták egymást,de néha esténként hallom hogy megint "cincorásznak", és ilyenkor gyorsan futok,de csak azt látom hogy egymáson fekszenek, és Kifli félig lehunyta a szemét és csak hagyta hogy valamit csináljon vele O.O mert nem látom mit csinálnak csak hallom hogy cincognak xDD szóval ha boldogok akkor is adnak ki hangokat?

2. van egy cuki kecske a szomszédban,mindig megetetem ha arra járok,és mivel ez egy "étteremféleség" félek hogy valaki szeretne kecskehúst enni :( már picit nagyobb,és már eléggé félek,hogy egy nap nem látom ott .. szerintetek őt a húsáért vagy a tejéért tartják? :'(

3. Egyszer a szomszédtól jött át a macskám szédült, rosszul volt, mire a kocsiba ültünk vele elpusztult. Anya azt mondta ne mondjak neki semmit mert az rágalmazás lenne. Talán ha a mérgezett kaját megtalálnám akkor lenne bizonyítékom, de így simán nem tehetek semmit :/ 7 macsekot nem tudok bezárni egész napra (nem is akarok) ők szabadnak születtek, nem lenne szívem becsukni őket. Elajándékozásról azért nem lehet szó, mert egy helyen sem maradtak meg a macskáink. Mindenhol vagy a kutya ölte meg, vagy elszökött a cicus, vagy átment rajta a kocsi. Szóval. Ha átmásznék szomszédhoz és találnák mérget akkor hogyan tovább?



2012. okt. 9. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:

1.) az egerek sokszor cincognak örümükben is, gyakran birkóznak.


2.) Meg kell kérdezni hogy mire tartják a kecskét. Lehet a teje kell különböző ételekhez. Nekem is van egy kecskenyájam, de én a tejért tartom őket, bár a húsa se rossz, de a teje az értékesebb szerintem.


3.) Az ilyen aljas embereket valahogy meg kell szégyeníteni, ha biztos hogy az tette. Meg kéne kérdezni a környéki lakókat és ha más is észlelt mérgezést, a tettek mezejére lépni. Nem lehet csak úgy hagyni hogy amikor kedve szottyan megmérgez x darab állatot

2012. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!