Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam magamhoz a...

Hogyan szoktassam magamhoz a patkányomat?

Figyelt kérdés
sok cikket olvastam róla de a bizalom elérése után, hogy mikortól elfogadni a kezemből az eleséget de ezt mivel érhetném el? 3napja van van meg a 2 patkányom az egyik 3 hónapos körüli a másik inkább másfél mind a 2 nőstény. Az egyiket 1 kereskedőtől vettem a másikat 1 hüllős boltból mentettem meg:)

2012. okt. 11. 16:55
 1/6 anonim válasza:
rakj ki nekik ételt és ne bántsd vagy kergesdd el őket!
2012. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Légy vele nagyon türelmes, ez akár 1-2 hónapos ismerkedés is lehet. Hagyd hogy ő jöjjön ki magától és te ne nyúlj be a ketrecbe ha nem muszáj. Ha kijön mindig jutalmazd meg és sose fogj rá felülről, csak alulról csúsztad a hasa alá a kezed. Egy idő után megszokja.
2012. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nálam ez sitysuty ment mert kezes patkányt vettem. első nap már az ölemben majszolt...de szerintem a hasukon keresztül lehet őket megfogni úgymond...szóval szerintem jó sok lisztkukacba fog kerülni a dolog :)
2012. okt. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor azt mondjAtok ha elég türelmes vagyok akkor megszokják a jelenlétem? a futóegereimmel nem volt ilyen probléma:/:)
2012. okt. 12. 08:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, persze. A patkányok nagyon hozzá tudnak nőni az emberhez ha az megfelelően bánik velük. Csak türelem és sok gondoskodás :)
2012. okt. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 maszat úr válasza:
A patkányok öröklik a természetet azt olvastam,nekem a kis Gézám az már az elején vállra ült.Most ott tartunk,hogy lerakom a földre és nem hajlandó elmenni,szalad föl a vállamra.a testvérei meg nem voltak ilyen kezesek az az érdekes.
2012. dec. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!