Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az anyukámat szeretném rávenni...

Az anyukámat szeretném rávenni egy hörcsögre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már régebben is győzködtem de akkor nem engedte meg most megint elkezdem.Már van halam meg papagájom is.Hogyan vehetem rá arra hogy lehessen hörim?Apum megengedi de nem akarom úgy hogy apa megengedi és akkor anya döntése nélkül megvesszük.Hogyan vegyem rá anyut? Mit tegyek?
2012. okt. 12. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább vedd rá apukádat, hogy vegye rá ő anyukádat:D lehet az úgy egyszerűbb lenne.
2012. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy már van pár állatod, és, hogy azokat is felelősen gondozod. Ígért meg, hogy rendszeresen kitakarítod a hörit, és eteted, illetve foglalkozol vele.
2012. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 10 évesen 2 évig győzködtem Anyát.:D Majd végül beleegyezett. Kaptam 2 törpehörcsögöt.Mindig én takarítottam,etettem őket.Ezzel nem volt gond hisz van 2 kutyánk 3 macskánk is .:D
2012. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor győzködd mikor jó napja van és akkor talán talán...beleegyeznek. Mond ,hogy nem lesz vele semmi baj meg , hogy te gondoskodsz róla...stb
2012. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!