Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit lehet csinálni egy frissen...

Mit lehet csinálni egy frissen ivartalanított nyúllal műtét után, hogy ne nyalogassa?

Figyelt kérdés
(azt dmonták az orvosnál, h a "parabola" csak mégjobban megijesztené,de az sem állapot h folyamatosan mellette virrasszak...)

2012. okt. 14. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg csak nyalogatja, tisztítgatja, addig nincs semmi baj :)

Arra figyelj, hogy ki ne szedje a varratokat!

Árgus szemekkel figyeltem anno én is, hogy vajon most csak mosakszik-e v varratot szed ;)

2012. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem ijeszti meg a parabola. Ezt a képet a facebook Törpenyúl Oldal honlapján találtam:

[link]


Van hozzá egy hosszabb leírás is az ivartalanításról.

[link]

2012. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni, de ha csak nyalogatja, nincs baj. Baj csak akkor van, ha kis is szedi a varratokat (mint az én drága egyetlenem). Én kénytelen voltam gallért adni rá (ráadásul saját készítésű volt) :)). Utálta, rossz kedvű volt, keveset evett, kicsit le is fogyott 1 hét alatt, de miután kiszedték a varratokat, 2 nap alatt el is felejtette az egész tortúrát :)
2012. okt. 15. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyémnek össze sem varrták, olyan kicsi volt a seb. Pedig nem henteshez mentünk...
2012. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Gondolom bak nyuszid van :), náluk nem is mindig szokták, azért egy nősténynél hasi műtétről van szó, sokkal nagyobb sebbel!

2012. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!