Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehetett a nyuszim baja?...

Mi lehetett a nyuszim baja? Volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
KB 4 napig nagyon nagy levegőket vett és sovány lett,de volt étvágya, a szíve nagyon vert :( és meg is halt :(((( lehetett volna ellene tenni valamit? mert sima állat orvos nem tud vele mit csinálni.........

2012. okt. 17. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetett volna, elviszed olyan helyre ahol értenek hozzá. Pl. állatorvosi egyetem, de még száz másik hely van.
2012. okt. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Másrészt pedig a sima állatorvos is az esetek nagy részében tud rajta segíteni.
2012. okt. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az volt a baja, hogy felelőtlen gazdája volt, aki nem vitte állatorvoshoz! Komolyan, az ilyeneknek nem szabadna megengedni, hogy állatot tartson!

Nem tudom elhinni, hogy NÉGY! napig nézted, ahogy szenved szegény, és nem vitted állatorvoshoz...

2012. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én rossz fajta füvet, leveleket adtam egyszer a nyusziknak és a 7-ből kettő pár nap múlva meghalt.

A hozzáértők mondták később, hogy utólag nem tudtam volna semmit tenni értük. Sőt valószínűleg ők ketten satnyábbak voltak eredetileg és ezért mentek rá (természetes szelekció).

2012. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
teljesen igazatok van :( de ti még senkit nem imádtatok így :( én akartam de nem engedték mert hogy " belső szervi probléma" és ez a nemtörődöm doktor nem tud rajta segíteni......:( ugyan azt ette amit a többi :( meddig él egy egészséges? :(((((((((((
2012. okt. 17. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:
6évig kb
2012. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ivartalanítva 10
2012. okt. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!