Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam a nyulaimat...

Hogyan szoktassam a nyulaimat össze?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg az új nyuszimat,de nekem már van 1, és nem tudom hogyan szoktassam őket egymáshoz.Ha tudtok ötleteket vagy tanácsot,akkor szívesen fogadnám.

Előre is köszönöm,szép estét.

22/L :)


2012. okt. 19. 22:53
 1/2 anonim válasza:
Sehogy. Az azonos nemű nyulakat nem lehet összeszoktatni, a nyúl magányos állat.
2012. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hülyeség, két lány nyuszit nehezen, de össze lehet, és egy ivartalanított bakot is össze lehet szoktatni lánnyal, vagy másik ivartalanított bakkal. A ketrecüket tedd egymás mellé hogy lássák egymást, és érezzék egymás szagát, aztán pár nap múlva cseréld ki a két nyuszit, ezt csináld meg párszor, utána vidd a nyuszikat egy olyan helyre ahol még egyik se járt sokszor, és nézd meg mit szólnak egymáshoz. H jól elvannak megpróbálhatod egy ketrecbe rakni őket,ha balhé van, kezdheted az egészet előről. Két bakot ne próbálj meg, az nem fog menni, nőstényt meg bakot pedig nem szabad együtt tartani, és nem is lehet, mert vemhes lesz a nőstény,azonnal külön ketrecbe kell tenni.
2012. okt. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!