Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt a degum?

Miért csinálja ezt a degum?

Figyelt kérdés

Két fiú degum van és mostanában éjszakánként nagyjából mindig 5 óra felé elkezd hangosa, élesen visítani. Tudom, hogy a félelem jele és hogy ilyenkor igazából sír, de nem értem hogy miért. Síri csend van, alszom, ők is alszanak és mégis.


Mitől lehet ez?



2012. okt. 20. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 fiú degum van, és ugyanezt csinálják, csak nem hajnalban, hanem egész nap, amikor itthon van valaki, de ők a ketrecben vannak. Én azt hoztam le belőle, hogy unatkoznak, ki akarnak jönni.
2012. okt. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nekem is a ketrecben vannak és csak az egyik csinálja...

na mind1 majd leszokik róla (pedig elég sűrűn kiengedem őket)


köszi!

2012. okt. 20. 09:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha rosszat álmodnak sírva ébrednek, és nem tudják abba hagyni amíg meg nem nyugszanak. :)
2012. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

tényleg? nem is tudtam hogy ilyen is van, 3 éve mostanában álmodik rosszakat... fura

köszi! :)

2012. okt. 20. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg tudom erősíteni, az enyém is van, hogy rosszat álmodik és csipogni kezd. Ilyenkor addig simogatom, míg meg nem nyugszik. Olyan, mint egy kisgyerek.
2012. okt. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de az enyém minden este, nagyjából ugyanakkor csinálja és csak az egyik csinálja, és 3 év után most kezdi el?
2012. okt. 21. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!