Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fajhat a malacomnak valamie,...

Fajhat a malacomnak valamie, fontos? (tobbi lent

Figyelt kérdés
Egesz ejszaka,meg masnap reggel is olyan vekony kis hangokat ad ki. Egyik reggel kivettem a hazat(mint minden nap,nappal nem szokott neki bentlenni),es felvettem a malit,simogattam,kesobb visszatettem,es a haza helyere ment es ugy allt mint a kutya,mind a 4 labat kifeszitette es megint jottek azok a vekony halk hangok :S Meg kicsike ,es fiatal,abesszin,nosteny,albino malacka..Tudna valaki segiteni???

#tengerimalac #malac #abesszin #albínó #tengerimalac betegsegek
2012. okt. 22. 08:34
 1/1 anonim ***** válasza:

A leírásodból úgy tűnik, hogy egyedül tartod. Akkor a megoldás a rettegés, a félelem. A tengerimalacokat (nem győzzük elégszer leírni) minden esetben társsal kell tartani. Azonos neműeket vagy ivartalanított fiút lánnyal. Az, hogy kiveszed a házát elég kegyetlen egy zsákmányállattal szemben, mert neki ösztöne a menekülés de meg kényszeríted rá, hogy olyan helyen ne tudjon elbújni ahol nagyon fél. Kötelező ahány malac/annyi ház vagy iglut betenni a ketrecbe és azokat békén hagyni. Ha megszokott nálad nem fog egész nap a házban kuksolni szépen fog kint is sétálni, aludni de a te módszereddel csak egy idegbajos malackát fogsz elérni. :( Amúgy nagyon ingerszegény lehet a ketreced ezekkel kellene bővíteni, hogy boldog lehessen: 100-50-es ketrec ez az alap nem lehet kisebb, iglu, ház, függőágy, emelet (fel tud ugrani nem kell lépcső), fotel, párna, szénarács és ha akarsz szénagömb, itató természetesen, alagút, PVC kanyar vagy sima cső..

Ha az általam leírtakat megteszed nem fog rettegni mint most és nem fog állandóan sírni.

2012. okt. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!