Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Mi lehet a bajuk?

SOS! Mi lehet a bajuk?

Figyelt kérdés

van három tengerimalacom,mind a három lány.A két idősebbik (8 hónaposak) már három napja csak gubbasztanak a házikóban.Megy a hasuk is.Rendesen esznek és isznak.Nem játszanak egymással és nem futkorásznak a ketrecükben. (120x70cm)

Mi lehet a bajuk és mi a gyógymód rá?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!


2012. okt. 22. 16:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Biztos összevesztek és mérgesek egymásra :)
2012. okt. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
szerintem attól nem menne a hasuk :)
2012. okt. 22. 16:12
 3/18 anonim ***** válasza:
Van rá lehetőséged, hogy kiengedd őket a szabadba. Lehetőleg ne egy parkban, ahol elveszhetnek, hanem valami kisebb helyen. Lehet jót tenne nekik, ha kicsit "kimozdulnának" :)
2012. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne adj nekik se zöldséget, se gyümölcsöt egy darabig, csak szénát és vizet!

A legjobb lenne elvinni egy állatorvoshoz, a hasmenés nagyon veszélyes a malacoknál.

[link]

2012. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
elég nagy kertünk van szóval ki tudom őket engedni,csak félek, hogy megfáznak mert ilyenkor már azért hűvös az idő.
2012. okt. 22. 16:19
 6/18 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem,hogy olyan a szőrük mint az ember haja amikor zsíros :S
2012. okt. 22. 16:25
 7/18 anonim ***** válasza:
Mégis honnan tudná bárki is gyógymódot? Millió dologtól lehetne hasmenésük. A válaszok nagy része eleve teljesen hülyeséget mond, az állatorvos tud biztosra mondani bármit is.
2012. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz, amint tudod! Ha ketten egyszerre lettek betegek, akkor az az ételtől vagy a környezettől lehet. Szénát kapjanak ezerrel, és azt, amit majd az orvos mond.
2012. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az én patkányaimnak amikor ment a hasuk Bio-Lapis-t szórtam a vizükbe.Állatorvosnál lehet kapni, egy kis zacskó 500ft körül van. Elég büdös, de 2 nap alatt rendbe hozta a hasukat.
2012. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Valami új kaját,amit eddig még nem ettek adtál nekik? Vagy pl túl sok ubit? Vagy új táp,új széna stb? Szerintem kajától megy a hasuk. CSak szénát és vizet kaphatnak,amig megy a hasuk. A vizükbe tegyél napi 4-5 csepp c vitamint. A Bio-lapis probiotikum is javasolt,vagy széntabletta.
2012. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!