Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit adjak a hörcsögömnek...

Mit adjak a hörcsögömnek keksz helyett?

Figyelt kérdés
mostanába én hülye adtam neki egy pár szem kekszet,de tudom hogy nem szabad..korpovit kekszet és háztartási kekszet kapott ( háztartásibol csak 2-3 szemet) mondjuk a korpovit cukormentes de a háztartasi nem...csak annyira szerti szinte követeli..mit adjak amit ehet?a korpovit nagyon rossz?

2012. okt. 22. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

ennyi szerintem igazán belefér :) az enyém a müzliszeletekért van oda :) és még csokija is van :D és a nápolyit is szereti...

csak arra figyelj, hogy egyszerre ne adj neki sokat, mert nagyon felpörög a sok cukortól...1-2 hörcsög falatnyi elég neki és azért ne napi szinten adj neki ilyesmit :D


amúgy helyette a gyümölcsöket javaslom valamint a dió és a mogyoró is bevált nasi nálunk és ha van kereke el se hízik ha nem kap heti 1-2 diónál többet.

2012. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki cukormenteset, de keveset csak, például egy nap csak egy kisujjkörömnyit, többet semmiképp.
2012. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
okés:D 2 van amúgy az egyik eszi a másik nem..:D kapnak gyümit meg diót néha mandulát is.Ma pl mazsolát kaptak almával meg sárgarépával de imádják az uborkát meg a salit..nyáron a dinnye volt a kedvenc.van kerekük is meg 2 szintes ketrec kis lépcsővel meg minden nap ki vannak engedve 2 órára akkor is futkosnak..ha jó az idő még a kertbe is kiviszem őket szaladgálni
2012. okt. 22. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Keksz helyett adhatsz nekik faágat. Én régen adtam a hörcsögeimnek kekszet, de ma már faágat adok fogkoptatóként.:) Azért túlzásba ne vidd, de egy-két falat belefér.:D
2012. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:O ezt még nemis hallottam..először azt hittem hülyeségből irod,de aztán tovább olvastam:DDD majd megpróbálom ma almát kaptak:))
2012. okt. 24. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!