Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 tengeri malac találkozása...

2 tengeri malac találkozása (nőstények)?

Figyelt kérdés
1 éve van egy tengerimalacom,lány és most kapott 1 társat,ő is lány ,az első találkozás kivűl a ketrecen ,a parkettán szagolgatták egymást ,megse mozdultak.Most betettem a ketrecbe őket,és elkezdtek egy idő után marakodni ,a lakáson,hogy kié legyen.Nem fogják kinyírni egymást? Vagy ez természetes? Félek itthagyni őket ,nem tudok rájuk figyelni állandóan...
2012. okt. 26. 20:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs,hogy reagál egymásra két azonos nemű malac (lány) Azt olvastam hogy jól kijönnek egymással...
2012. okt. 26. 20:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Vedd ki az új malacot, és utána olvasd el a gemon honlapon hogy kell összeszoktatni.
2012. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a másik malac? Szerintem sokkal fiatalabb,kiskölyköt kellett volna venned,úgy adott a rangsor. Amikor kint ismertetted össze őket,tovább kellett volna kint hagyni őket,akár órákig,amig nem sétálnak együtt,kis kaját is adhattál volna nekik,igy jó emlékekhez kötötték volna első találkozásukat.
2012. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az is segít, ha kitakarítod a teljes ketrecet, hogy ne az eredeti malacka szagával legyen tele minden. És csak fokozatosan szoktasd őket egymáshoz. Előbb semleges szagú területen játszanak és egyenek.
2012. okt. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kitakarítottam,raktam új almot,beraktam mind2õt a ketrecbe,és hát az új malacka akar a dominánsabb lenni...pedig az elsõ malac már karácsonykor kb fél éves lehetett,az új malac meg csak januárban született (alpaka) a régi malac,meg sima fehér fekete.Vagy csináljak nekik külön házat? mert csak a ház miatt veszekedtek ,az egyik bentvolt,az alpaka és beakart menni a másik,és nem engedte neki,aztán hajba kaptak.Most dõl el hogy ki lesz a fônõk?Persze szétszedem ôket hogyha egymásnak esnek.( vagy hagyjam rájuk)?
2012. okt. 27. 07:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Külön ház az mindenképpen jár nekik!

Ha januárban született a kisebb, akkor ő is már felnőtt malacnak számít, ilyenkor mindegy melyik mennyi idős, bármelyik lehet a főnök!

2012. okt. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az oké,de mit csináljak hogy ne verekedjenek? (a fiatalabb tűnik talpraesettebnek...) de ha nem jönnek ki visszaviszem .
2012. okt. 27. 15:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit a #4-es írt, és olvasd el ezt a részt: [link]
2012. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor rakjam őket semleges helyre,és nézzem őket hogy mi történik?
2012. okt. 27. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!