Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miert maszik ra a lany tengeri...

Miert maszik ra a lany tengerimalacom a fiura?

Figyelt kérdés

Direkt ramaszik,es mind a 4 labaval a hat all...a kisfiu meg uj a terrariumban,mind a ketten 2 honapos korul vannak.

Csak azert csinalja mert meg idegen?De mas baj nincs..



2012. okt. 27. 09:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja meg nyalogassa allandoan a fiu szajat! Most mi...szerelmes? :D
2012. okt. 27. 09:16
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak megvetted a fiú malacot? Nem kellett volna...
2012. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó nagy p.r.szt vagy és állatkinzó!!! Most 2 hónaposan lesz vemhes a lány,lehet,hogy bele fog pusztulni a szülésbe!!! Ha mégis kibirja,akkor szülés után rögtön megint befedezi a fiú és 2 hónap múlva újra szülni fog!!! Ez addig fog menni,amig bele nem pusztul...Nem adok neki sokat,1 éves kort nem fogja megélni... Szánalmas vagy és állatkinzó!!! Irtuk,hogy ne vegyél mellé fiút!!! Ostoba!!!
2012. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azonnal szét kell venned őket két külön ketrecbe. A fiút fél év múlva ivartalaníttathatod, ami sajnos persze kockázatos. Jobb lenne még most elajándékozni/visszavinni és/vagy másik kislányra cserélni.
2012. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Fel evesen lesz ivarerett a nosteny.most 2 honapos! azon vagyok a h fiunak gazdit talajak.nem vok allatkinzo!imadom az allatokat,es kulon terrariumban vannak!!!szoval nem vagyok sem hulye,sem allatkinzo!!az h megmutattam oket egymasnak rezsintem nem baj!-.-"
2012. okt. 27. 20:55
 6/12 anonim ***** válasza:

Két hónaposan már ivarérett a lány!

Csak nem kellene hagyni, hogy féléves kora előtt szüljön, mert kicsi még hozzá!

2012. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2 hónaposan már ivarérett a lány!!! A fiú meg már 5 hetesen!!! És te meg összetetted őket,különben hogy másztak volna egymás hátára?! Úgyhogy hülye is vagy meg állatkinzó is!!!
2012. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja,még annyit,mert látom semmit nem tudsz a tengerimalacokról, hogy a nőstény kb 6 hetes korától ivarérett és 2 hetente 1 napig ivarzik!
2012. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én tengerimalacom és 2 hónaposan let vemhes úgyhogy szerintem cseréld el a fiút egy lányra.Ha szerencséd van akkor még nem történt semmi baj!!
2012. okt. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocsanat h elek! -.-" akkor nem jol tudtamh mikor ivarerett...most b*sszatok le! -.-" MONDTAM MAR H KULON VANNAK!!!EZ ALLATKINZAS M*JOM UR?AMIKOR JATSZANAK AKKOR MEG FIGYELEM OKET..kuss
2012. okt. 29. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!